Zavrieť

Porady

Konzultant - EU projekty, tvorba

Má niekto skúsenosti :
- s kurzom pre tvorbu EU projektov?
- so samotnou tvorbou EU projektov - dá sa v tom podnikať na živnosť?

Prosím o rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    1janka je offline (nepripojený) 1janka

    1janka
    s kurzom ano, bola som na kurze v CVNO BB a volalo sa to:Projektový manažment a Riadienie projektového cyklu na čerpanie fondov z EU...ak chceš vedieť čo mi to dalo...tak asi to že mám prehlad o čom to vlastne je, ale je pravda že v praxi som to nevedela využiť, aspon tu v meste v ktorom žijem. Ešte doplním...bola som tam s kamarátom, ktorý s tým sa zaoberá ale len trošku nepodniká s tým..je zamestnaný a popri tom...ale ako viem dieru do sveta s tým tiež asi neurobil.

    astra7777 je offline (nepripojený) astra7777

    vydatá, 4 deti (z toho 1 dcéra, 2 mačky a 1 manžel) ...viac astra7777
    Ďakujem za odpoveď. Mala som takú myšlienku, že by som to mohla skúsiť, lebo táto oblasť je dosť neprebádaná, ale asi to radšej nechám tak...

    1janka je offline (nepripojený) 1janka

    1janka
    ved aj vláda s tým má problémy a nemá dostatok kvalifikovaných ludí nato ,aby využili dostatočne fondy EU čo je na škodu, myslím že sa tomu venuje málo, pretože je škoda tých premnohých penazí, ktoré by mohli prísť do štátu z EU...

    Konzultant - EU projekty, tvorba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.