Zavrieť

Porady

Kráľ je mrtvý...

* 29.08.1958

+ 25.06.2009



RIP


Naposledy upravil Stanislav 1975 : 26.06.09 at 08:06
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
* 29.08.1958

+ 26.06.2009



RIP


Odišiel príliš skoro. Svet šokoval aj svojou predčasnou smrťou.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

škoda ho..česť jeho pamiatke
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://kultura.pravda.sk/kral-popu-m..._sk_khudba_p20
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj táto herečka žiaľ odišla, patrila medzi moje obľúbené.
http://kultura.pravda.sk/charlieho-a...4_sk_kfilm_p05
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bol našim idolom a najmä idolom môjho syna , ktorý keď mal 6 rokov , tak ho napodobňoval v tanci .
Na tú dobu máme krásne spomienky celá rodina . Veľká škoda ho je , i napriek tomu všetkému , čo o ňom popísal bulvár .
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
táto patrila medzi moje obľúbené

0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Stanislav 1975 Pozri príspevok
* 29.08.1958

+ 26.06.2009



RIP
Nieze by som bol detajlista ale zomrel este vcera 25.06.2009.

Aj ked som nikdy nebol jeho fanusikom, cest jeho pamiatke,,, Urcite bol a bude ikonou popu... a to aky bol oblubeny same zaseba hovoria predane platne... tusim hovorili nieco okolo tristvte miliardy....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mpca Pozri príspevok
Nieze by som bol detajlista ale zomrel este vcera 25.06.2009.

Aj ked som nikdy nebol jeho fanusikom, cest jeho pamiatke,,, Urcite bol a bude ikonou popu... a to aky bol oblubeny same zaseba hovoria predane platne... tusim hovorili nieco okolo tristvte miliardy....
Áno máš pravdu, nezvládol som prepočet času z amerického na náš-už je to opravené-i keď vlastne je to jedno,hmhm
0 0
astra astra

astra je offline (nepripojený) astra

na jeho hudbe sme vyrastali, s jeho pesničkami, tancom a klipmi je navždy spojené dospievanie dnešných 40-nikov... Dnes asi vytiahnem jeho PL platne a budem spomínať...
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
* 29.08.1958

+ 25.06.2009



RIP


Je ho veľká škoda, bol to dobrý spevák - tanečník, ľuďom na celom svete priniesol veľa radosti. Budeme na neho spomínať a zároveň je mementom pre všetkých tých čo majú tmavú pleť, aby s tým zbytočne neexperimentovali, sú krásny taký aký sú
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak, zarobil kopu peňazí v živote,ale pravé zarábanie na jeho mene sa začne až teraz-teraz sa začnú vydávať všelijaké nevydané albumy a pod.

Podľa mňa robil chybu s tými všelijakými plastickými operáciami a rúškami proti bacilom a pod.-ale to už je jedno, každý máme svoje "muchy".
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Moje dve z obľúbených


0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
je to smutné. nebola som jeho extrémny fanúšik nikdy. dožil sa fajn veku a nik sa nemôže čudovať,že zomrel keď bral lieky a posilňujúce prostriedky. on si svoje odžil tak česť jeho pamiatke.
Naposledy upravil pasuliatko : 26.06.09 at 08:41
o_svieca.gif  
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
* 29.08.1958

+ 25.06.2009



RIP


Ešte dovetok, práve teraz som si všimla, že má presne taký dátum narodenia ako moja dcéra, len o pár rokov skôr
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac











0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Jeho organizmus nevydrzal tolko zmien kolko Michael chcel zial. Teraz ostane uz len v nasich spomienkach. Bol to velmi dobry spevak - kral pop music.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

pasuliatko Pozri príspevok
je to smutné. nebola som jeho extrémny fanúšik nikdy. dožil sa fajn veku a nik sa nemôže čudovať,že zomrel keď bral lieky a posilňujúce prostriedky. on si svoje odžil tak česť jeho pamiatke.
fajn veku-on si svoje odžil- toto mi pripomenulo ako som sa -násťročná čudovala čo toľko ľudia ľutujú umretého muža nepamatám presne asi 32 ročného podľa mňa mal /vtedy/ už dosť a dnes keď mám -siat sa mi nezdá moc ani tento môj vek.
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Odisiel skoro, ale zanechal nam svoje genialne piesne.
Ja som jeho fanusik bola a vzdy zostanem.
Cest jeho pamiatke.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Requiescat in pace!

Nebol iba velmi dobry spevak, ale je jeden z mala, ktori dokazovali, ze aj pop moze byt kvalitny.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
SMatilda Pozri príspevok
fajn veku-on si svoje odžil- toto mi pripomenulo ako som sa -násťročná čudovala čo toľko ľudia ľutujú umretého muža nepamatám presne asi 32 ročného podľa mňa mal /vtedy/ už dosť a dnes keď mám -siat sa mi nezdá moc ani tento môj vek.
ale ja som to myslela tak,že si zažil slávu a všetko okolo toho. mohol požiť dlhšie ale nepodarilo sa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať