Zavrieť

Porady

Tvorba faktur

Dobry den,
v prvom rade by som rad oznamil ze sa nejedna o reklamne zdelenie ani o reklamu (reklama je skor to ze sa tu doporucuju uz hotove softwary).

Vytvoril som si sam pre seba web aplikaciu na tvorbu faktur - vsetky faktury sa generuju do .pdf formatu, je ich mozne stiahnut a lahko poslat aj klientovi mailom (oskenovane razitko+podpis je tiez mozne vkladat do .pdf), no a rad by som sa spytat ze ci by bol o toto zaujem a pokial ano kolko by ste boli ochotni za to zaplatit (za pristup do systemu pod svojim menom a heslom, zdrojove subory by som nedal z ruky).
K dispozici by bola sprava iba vasich faktur, kalkulacia po jednotlivych kvartaloch alebo za cely rok (suma za urhradene/neuhradene/vsetky faktury), filtrovat sa faktury daju podla toho ci su uhradene / neuhradene. Samozrejmostou je tvorba zalohovanych faktur (nie je danovy doklad).

Cena by bola najskor asi jednorazova, ked tak ma poslite bud do (_._) alebo sa spytajte co by ste potrebovali vediet a navrhnite sumu (viac ako 0,- Skk).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pps_57 je offline (nepripojený) pps_57

    pps_57
    Ahoj celkom zaujimave co popisujes Tvorba faktur skoda ze sa to neda niekde vidiet alebo mat skusobny pristup. tazko takto bez skusky co za to. Igor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.