Zavrieť

Porady

Brigáda v 15

16 rokov budem mať až 16.7 ale už mám dokončenú školskú povinnú dochádzku.. myslíte že ma vezmu na brigádu už v 15tich či budem musieť čakať kým dovrším 16 rokov?
veronikasad aku školu a ktorý ročník navštevuješ? Minimálne do 30.6.2018 povinnú školskú dochádzku určite ukončenú nemáš. Ukončenie 10-ročnej povinnej školskej dochádzky musí byť vyznačené na koncoročnom vysvedčení.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Máš dokončenú školskú dochádzku - t.z. 9 ročníkov. Ty ešte nemáš skončenú povinnú školskú dochádzku, ktorá je 10 rokov.
    zze/2008-245/22/1
    Ovšem - budeš mať už 16 rokov a podľa tohto zákona taktiež skončíš PŠD dovŕšením tohto veku do konca školského roka.
    Školský rok je až do 31. augusta. Takže nie. Nemôžeš teraz cez prázdniny brigádovať, školský rok ešte neskončil.
    korela Mimo témy, za socíka sa dalo od 15. r., hneď po 9. ročníku. Škoda roka. 6 týždňov som si odpracovala počas prázdnin, nikto ma nenútil. Aj na letné aktivity zostal čas.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.