Zavrieť

Porady

Registracia spoločnosti na danovom urade

Zdravim,

Dnešnym dnom mi ORSR zaregistroval spoločnost v OR. Pôjdem do banky zriadiť učet a viem ze je nutne ist na danovy urad zaregistrovat sa? Preoze na zivnostenskom urade ked som bol, mi pani povedala ze oni ma zaregistruju, lenze teraz uz je spoločnost oficialne s.r.o, mam cislo uctu, ake tlacivo si mam na danovy urad pripravit? pripadne len im doplnim cislo uctu k firme a idem preč? Tie pani sa tam somnou dako bavit nebudu, musim ja vediet, co od nich chcem diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    midnight_man Pozri príspevok
    Zdravim,

    Dnešnym dnom mi ORSR zaregistroval spoločnost v OR. Pôjdem do banky zriadiť učet a viem ze je nutne ist na danovy urad zaregistrovat sa? Preoze na zivnostenskom urade ked som bol, mi pani povedala ze oni ma zaregistruju, lenze teraz uz je spoločnost oficialne s.r.o, mam cislo uctu, ake tlacivo si mam na danovy urad pripravit? pripadne len im doplnim cislo uctu k firme a idem preč? Tie pani sa tam somnou dako bavit nebudu, musim ja vediet, co od nich chcem diky

    prihláška PO na DÚ
    ach, no tohoto som sa bal, to si pojdem pekne pytat na DU tlacivko, lebo toto vyzera volako cudne. Presviaju im strany. diky moc

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    midnight_man Pozri príspevok
    ach, no tohoto som sa bal, to si pojdem pekne pytat na DU tlacivko, lebo toto vyzera volako cudne. Presviaju im strany. diky moc
    načo pýtať? copy + paste + print + pero takú mustru majú už 10 rokov

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    midnight_man Pozri príspevok
    nebude im vadit ked to potlačím na samostatne papiere, nie obojstranne?
    nie

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    midnight_man Pozri príspevok
    presne, toto je riesenie pre mna dakujem

    Všetkým klientom, ktorým zakladám sro jednoducho zaškrtnem registračnú povinnosť na DÚ na živnostenskom úrade cez JKM. Nemusíme potom vypĺňať tieto tlačivá a šetríme naše lesy. Robí sa to všetko elektronicky. Šetrí nám to náš drahocenný čas na my sa môžeme venovať našim aktivitám... A klient obdrží z DÚ rovno Osvedčenie o pridelení DIČ. U nás ho majú cca do 5 dní a nič preto nemusia robiť. Iba označiť si poštovú schránku na sídle spoločnosti.

    Registracia spoločnosti na danovom urade

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.