Zavrieť

Porady

Kde je chyba?

Dobrý deň,potrebovala by som poradiť...,nefungujú mi repráky,ukazuje mi,že hrajú,no nič nepočuť,píše mi,že zariadenie pracuje správne,no v riešení problémov mi píše, že periférne zariadenie nie je zapojené. Všetko je pripojené...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pozri sa, či je to správne zasunuté - reproduktory sa pripájajú na ZELENÝ konektor (Jack zdierka)

    U NB sú tiež niekedy farebne označené, alebo majú piktogram




    Dopĺňam, lebo dodám obrázky:

    Skontroluj, či je správne nastavené výstupné prehrávacie zariadenie. Repráčik vpravo dole - PTM - Prehrávacie zariadenie .... ďalej viď obrazový návod.
    Naposledy upravil misoft : 19.09.16 at 18:51
    Snímok 013.jpg  
    DAJANKA81 Ďakujem,x krát som skúšala,všetko je zapojené,no stale mi píše,že reproduktor je odpojeny...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Na PC alebo NTB sú dva otvory na pripojenie konektora od reprákov.
    Skús dať konektor do druhého onýho....

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Treba vylúčiť poruchu reproduktorov. Možno je zlomený vodič pripojený na konektor. Skús dať hlasitosť reproduktorov na najvyššiu hlasitosť a prstom ruky sa dotkni vodivých plôch konektora. V reproduktoroch musíš počuť zvuk - brum. Ak nič nepočuť, tak je chyba v reproduktoroch.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DAJANKA81 Reproduktory po zapnuti počuť-šum,čiže myslím,že tie idú,ked nápojom slúchadlá,nepočuť ani tie. Viete mi presne napísať ako majú byť nastavene zariadenia v pc? V mojom pc je iná schéma ako poslal misoft.
    DAJANKA81 Ešte som zabudla...,už mi nepíše,že je odpojeny,no stále nehrajú
    misoft Postup je rovnaký u všetkých, len to možno graficky inak vyzerá.
    Ak máš reproduktory pripojené k tomu zelenému konektoru - tak mnou zobrazené nastavenie je presné.
    Ešte sa pozri, či nemáš náhodou stiahnutý "bežec" celkom dole....teda hlasitosť 0%
    DAJANKA81 hlasitosť je na 100%,nemôžem nájsť ten speaker,kde ho hľadať?
    DAJANKA81 už to mám,idúúúúúúúúúúú,dakujem
    Kabaka123 a kde bol nakoniec problém?
    DAJANKA81 Bol vypnutý speaker:-),neviem ako je to možné,večer išli a ráno už nie:-)
    Kabaka123 hlavne, že sa a to vyriešilo
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.