Zavrieť

Porady

Má zmysel navrhovať striedavú starostlivosť?

Žijem s maloletým aj expartnerkou v spoločnej domácnosti. Expartnerka si priazeň a strávený čas s maloletým doslova kupuje na úkor jeho telesného rozvoja. Má pre mňa zmysel navrhovať striedavú starostlivosť (50 na 50), ak chcem dosiahnuť, aby som mal dosah na to aby sa zdravo vyvijal, nepodliehal konzumu a aby expartnerka konzultovala so mnou sposob travenia casu a potrebnost vydavkov na maloleteho?
Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Striedava starostlivost sluzi na rovnomernu starostlivost o dieta.
    Nie o kontrolu a prikazy,ako sa ma druha strana starat o dieta. Ak ti ide len o to, tak sa radsej o striedavku nepokusaj.
    Ak ti ide o to,aby si dietatu bol vzorom a nerobil si s ex zbytocne prieky, tak to mozete vyskusat.
    Uvedom si, ze ked budete dieta terorizovat kazde dva tzydne inym sposobom zivota, moze mu to sposobit psych.problemy. Volte radsej nenasilnu formu,aby dieta vasim odlisnym stylom zivota moc netrpelo. A uvedomte si, ze aj dieta ma narok na vlastny nazor...

    ajka432 je offline (nepripojený) ajka432

    ajka432
    nie, lebo teTebe nejde o striedavu starostlivost, ale ziskat kontrolu nad partnerkou.

    Má zmysel navrhovať striedavú starostlivosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.