Zavrieť

Porady

Zmena z MD na RD

Pohodáci neviete mi poradiť ako presne nastaviť koniec materskej dovolenky a začiatok rodičovskej dovolenky do registračného listu elektronicky aby mi to odišlo presne ako sa mi to nedarí. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ja to robím v mzdovom programe RLFO cez zmenu a ide to v pohode . Ukončíš RLFO MD a vytvoríš nový RLFO RD . Vždy zaškrtnem políčko "zmena"

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Monika, skús to zadať manuálne priamo v elektronickej podateľni na stránke sociálnej poisťovne.

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Majka mne to neide v tlačových v zostavách áno ale aby som vedela preposlať elektronicky ukazuje mi len prihlášku odhlášku a prerušenie kde je vznik zmeny a tieto mi nedávajú do kolónky MD a RD alebo dakde to mám zle nastavené?

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Marti idem to skúsiť dúfam, že sa mi to podarí. Načo máme program alebo možno ja mám dakde chybu. Ďíki za pomoc neviem čo skôr a ešte sa tu babrem s takou banalitou. Maj sa a pekný večer.

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Manuálne je to podané ale práve toto som chcela obísť. Ale už je ok.

    Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

    Lilu1
    Pozor!!! Ukončenie MD a nástup na RD sú tri RLFO.
    1. Zmena - kde uskončíš MD
    2. Zmena - nástup na RD
    3. Prerušenie - dátum začiatku prerušenia poistenia (je to vlastne dátum nástupu na RD)

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Monika C. Pozri príspevok
    Majka mne to neide v tlačových v zostavách áno ale aby som vedela preposlať elektronicky ukazuje mi len prihlášku odhlášku a prerušenie kde je vznik zmeny a tieto mi nedávajú do kolónky MD a RD alebo dakde to mám zle nastavené?
    Monika, tiež som sa natrápila . Aj mne stále ukazovalo odhlásenie , no keď som sa na..ala a odoslala to - bola tam vyznačená zmena. Ale ináč EZU milujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.