Zavrieť

Porady

PN

Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako to je s PN-kou ak som v skušobnej dobe............o dvanastej hodine mi bolo oznámene , že po pracovnej smene dostanem výpoveď ,kedže som chcel ísť ku doktorovy lebo mi bolo zlé...zamestnávateľ ma nepustil,že si mám dokončiť prácu a dneska tu končím...Ja som sa miesto toho zbalil a odišiel k doktorovy......ako mám postupovať ďalej keď mám PN v ruke kde s ňou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    zamestnávateľovi ju predložíš.....i napriek tomu, že by ti ukončili PPV v skúšobnej dobe.....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    cinki87 Pozri príspevok
    Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako to je s PN-kou ak som v skušobnej dobe............o dvanastej hodine mi bolo oznámene , že po pracovnej smene dostanem výpoveď ,kedže som chcel ísť ku doktorovy lebo mi bolo zlé...zamestnávateľ ma nepustil,že si mám dokončiť prácu a dneska tu končím...Ja som sa miesto toho zbalil a odišiel k doktorovy......ako mám postupovať ďalej keď mám PN v ruke kde s ňou?
    Od kedy si PN, a odkedy máš ukončenie PP v skúšobnej dobe?

    cinki87 je offline (nepripojený) cinki87

    cinki87
    a kto mi tu PN-ku preplatí???ak zajtra budem mať na stole výpoveď mám ju podpisovať alebo nie?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    cinki87 Pozri príspevok
    a kto mi tu PN-ku preplatí???ak zajtra budem mať na stole výpoveď mám ju podpisovať alebo nie?
    PN počas trvania PP preplatí zamestnáv.(náhrada príjmu, max. 10KD), a výpoveď nedostaneš, bude to skončenie PP počas SD, tak ako som už uviedla.

    cinki87 je offline (nepripojený) cinki87

    cinki87
    od dneska od dvanastej hodiny...zajtra idem odniesť zamestnavateľovi PN keď bude na stole výpoveď tak to mám respe. nemám podpisovať?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nepodpisuješ súhlas, podpisuješ iba prevzatie dokumentu......a nepodpísaním, resp. neprevzatím dokladov to býva tak....ako keby si ich prevzal, stačí zamestnávateľovi jeden svedok o tom, že si odmietol previzaiť, podpísať prevzatie...a pod.

    cinki87 je offline (nepripojený) cinki87

    cinki87
    no dobre ale som povinny podpisovať vobec niečo keď ja donesiem PN-ku...tým padom by sa mi mala skušobná doba predlžiť ,ked ja som na PN-ke tak nemozem dostat vypoved

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    cinki87 Pozri príspevok
    aky je rozdiel medzi vypovedou a skoncenim PP?
    Ak je daná výpoveď, PP končí skončením Výpovednej doby, kedže si v skúšobnej dobe, je možné PP skončiť ihneď.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    cinki87 Pozri príspevok
    no dobre ale som povinny podpisovať vobec niečo keď ja donesiem PN-ku...tým padom by sa mi mala skušobná doba predlžiť ,ked ja som na PN-ke tak nemozem dostat vypoved
    odkedy trvá tvoj pracovný pomer ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    cinki87 Pozri príspevok
    no dobre ale som povinny podpisovať vobec niečo keď ja donesiem PN-ku...tým padom by sa mi mala skušobná doba predlžiť ,ked ja som na PN-ke tak nemozem dostat vypoved
    Počas SD je možné skončiť PP aj počas PN.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.