Zavrieť

Porady

Upratovačky v škole

Prosím o radu, koľko metrov štvorcových pripadá na jednu upratovačku, prosím o znenie zákona . Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    Ako sa v usmernení píše sú to informačné normatívy.Nenájdeš nikde znenie zákona, ktoré ti odpovie na tvoju otázku. My na škole nemáme takúto smernicu, ktorá stanovuje m2 upratovačkám.
    Moja otázka očakávam vašu pomoc. Potreboval by som poradiť resp informáciu o upratovanie. Upratovačka v strojárstve upratovanie plocha m2. To nie je škola už keď si predstavíte oleje a špina na podlahe nie je predsa škola. poradíte ak máte skúsenosti z podobnou tématikou?Momentálne pracovníčka má na starosti cca 2400 m2. K to mu samozrejme v pracovnej činnosti sú Umývadlo 62ks .pisoár 5ks,Sprchy 24,WC 12ks a ešte zopár veci k tomu .Nikde som sa nedozvedel viac informácii ,tak prosím poradte. Vopred dakujem. Myslím že to to čo má robiť 1 upratovačka je podľa mojich ružových možnosti nemožné.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    rado555777 Pozri príspevok
    Moja otázka očakávam vašu pomoc. Potreboval by som poradiť resp informáciu o upratovanie. Upratovačka v strojárstve upratovanie plocha m2. To nie je škola už keď si predstavíte oleje a špina na podlahe nie je predsa škola. poradíte ak máte skúsenosti z podobnou tématikou?Momentálne pracovníčka má na starosti cca 2400 m2. K to mu samozrejme v pracovnej činnosti sú Umývadlo 62ks .pisoár 5ks,Sprchy 24,WC 12ks a ešte zopár veci k tomu .Nikde som sa nedozvedel viac informácii ,tak prosím poradte. Vopred dakujem. Myslím že to to čo má robiť 1 upratovačka je podľa mojich ružových možnosti nemožné.
    Teda naozaj to nie je práca pre jednu upratovačku,

    lebo by si ani nevydýchla počas 8 hodín nepretržitej práce

    ale čo už kapitalizmus je kapitalizmus, a podnikateľ vie ako z človeka vyžmýkať aj poslednú silu a životnú energiu.

    Dotyčnej upratovačke ODPORÚČAM dať výpoveď a ihneď opustiť také pracovisko.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Žiaden predpis u nás nerieši veľkosť plochy pripadajúcej na jednu upratovačku. Prakticky je to aj nemožné, lebo každá upratovačka môže pri práci používať iné pracovné prostriedky a to od klasickej metly až po upratovací stroj.
    z :
    http://www.enoviny.sk/?sekcia=3&urov...=130&cid=20234
    Ďakujem za odpoveď ale asi sklamem s tým súkromníkom keď je to AS akciova spol. Práca je max manualná a bez toho umývacieho stroja.A špinavá v strojárstve. Je smutné že sa takto zdiera človek. Ešte raz ďakujem.
    lujza.j nič iné som nenašla....

    Upratovačky v škole

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.