Zavrieť

Porady

Kolko metrov stvorcovych ma upratovacka MS???

Dobry den, chcem Vas poprosit o radu. Aky je uväzok upratovacky MS co sa tyka metrov stvorcovych?? Nikde to nemôzem najst a velmi by som bola rada, keby mi niekto poradil.
Dakujem a prajem pekny den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    Chobot Pozri príspevok
    ... že by aj toto bolo niekde v nejakom predpise?? Nezdá sa mi.. Má toľko m2, akú plochu má MŠ.

    Potom by mohla nastať absurdná situácia, keby mala normu 500 m2 a škôlka by mala 550 m2. Potom čo? 50 m2 by neupratovala, alebo by museli prijať 2 upratovačky?
    to by vobec nebola absurdna situacia ... ano, na 550m2 by museli prijat 2

    ked raz norma/predpis nieco stanovuje tak to plati ... rovnako ako je norma cca 20 deti v jednej triede MS ... ak ich je 22, musia byt 2 triedy s dvoma ucitelkami

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sandcore Pozri príspevok
    Dobry den, chcem Vas poprosit o radu. Aky je uväzok upratovacky MS co sa tyka metrov stvorcovych?? Nikde to nemôzem najst a velmi by som bola rada, keby mi niekto poradil.
    Dakujem a prajem pekny den.
    ... že by aj toto bolo niekde v nejakom predpise?? Nezdá sa mi.. Má toľko m2, akú plochu má MŠ.

    Potom by mohla nastať absurdná situácia, keby mala normu 500 m2 a škôlka by mala 550 m2. Potom čo? 50 m2 by neupratovala, alebo by museli prijať 2 upratovačky?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bubkoch Pozri príspevok
    to by vobec nebola absurdna situacia ... ano, na 550m2 by museli prijat 2

    ked raz norma/predpis nieco stanovuje tak to plati ... rovnako ako je norma cca 20 deti v jednej triede MS ... ak ich je 22, musia byt 2 triedy s dvoma ucitelkami
    No, som prekvapený, že také niečo existuje...

    Ale človek sa učí stále.

    Kolko metrov stvorcovych ma upratovacka MS???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.