Zavrieť

Porady

Svaly v dospievaní

Ahojte všetci. Mám 15 rokov a ako mnoho ľudí v mojom veku aj mňa zaujíma ako nabrať svalovú hmotu. Vážim okolo 65kg a meriam tak cez 160-170cm. Niesom práve najchudší ale ani najtučnejší....Pravdupovediac som viac chudší. Do posilovne nechodím, ale chcel by som sa vás spýtať, bez toho aby som musel hľadať iné weby, ako najlepšie nabrať svaly (aspoň trochu, nech to nejako vyzerá), ako sa stravovať atď....Ďakujem za všetky rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Inde na webe ani nehľadaj! Si na správnej stránke, tu máme svalnáčov plno....

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Atilas Pozri príspevok
    Ahojte všetci. Mám 15 rokov a ako mnoho ľudí v mojom veku aj mňa zaujíma ako nabrať svalovú hmotu. Vážim okolo 65kg a meriam tak cez 160-170cm. Niesom práve najchudší ale ani najtučnejší....Pravdupovediac som viac chudší. Do posilovne nechodím, ale chcel by som sa vás spýtať, bez toho aby som musel hľadať iné weby, ako najlepšie nabrať svaly (aspoň trochu, nech to nejako vyzerá), ako sa stravovať atď....Ďakujem za všetky rady.
    http://www.porada.sk/t113362-14-rokov-cas-priberat.html
    http://www.porada.sk/t30076-ako-pribrat.html
    http://www.porada.sk/t8006-ako-pribrat.html

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    cvičiť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    keď chceš vyzerať ako kura s velkovýkrmne tak chémiu, inak ako radí lexus77
    tiež daj googlovi -svalová hmota- najdeš ako sa stravovať aj ako posilovať

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Atilas Pozri príspevok
    A približne v akom veku sa začne telo rozvíjať?
    Telo sa rozvíja od samého okamihu počatia.

    Ale teraz vážne: mužský tvar tela sa začne formovať od puberty, t.j. cca. od 13 rokov. stačí, ak budeš veľa športovať, môžeš posilovať aj vo fitku, ale s mierou. Anaboliká neužívaj, dbaj na správny, dostatočný prísun bielkovín a sacharidov, minerálov, stopových prvkov a vitamínov.

    Tréner vo fitku ti poradí tvojmu veku vhodné cvičenia, prípadne pohľadaj aj na nete - je ich neúrekom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.