Zavrieť

Porady

Ako pribrať?

TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Poraďte mi ako mám pribrať. Pri svojich 170 cm vážim 48 kg. Zjem dvakrát toľko, ako môj manžel ale s kilami je to opačne. Možno, že by som mala prestať fajčiť.
Usporiadat
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

prestať fajčiť v každom prípade, nie len kvoli vahe. ale skus aj pangamin. to su take tablety obsahujuce pivovarske kvasnice. dava sa to sportovcom alebo mladezi ked prudko rastie. mali podporovat chut do jedla. alebo celkovo vitamin B.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Toky, moja sestra, ktorá nemohla nikdy pribrať využívala asi 3-mesačnú kúru Wobenzynu /neviem, či som to správne napísala/ a pribrala 25,- kg. Predtým mala 174 cm a 51 kg.
Ja mám zasa opačný problém. Celý život sa z nás smiali, že sme dvojčatá, akurát nás treba pomlieť a rozdeliť a boli by sme akurát.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Skúsiť môžem, ale ja s chuťou do jedla nemám problémy. Jednoducho nepriberám.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A zabudla som dodať, že tiež čo pred ňou neutieklo, tak to zjedla a nikdy nepribrala. Čiže apetít mala a nič.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Muška, ako je to s tou kúrou. Chcela by som pribrať, síce nie 25 kg, len cca 10
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Milé dámy!
Ako vidím, ženy trápi nielen priberanie, ale aj nepriberanie. S lekárom si konzultovala svoj problém? Nemáš aj iné zdravotné ťažkosti- napr. zrýchlený tep srdca? Možno by bolo vhodné vyšetrenie u endokrinológa. Ja mám práve opačný problém- čo by som za to dala,keby som aspoň týždeň mohla spásať všetko, na čo mám chuť a pritom nepribrať ani deko! Ach joj!!!
1 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Toky, to sú lieky - iba v lekárni - a oni Ti povedia ako ich užívať, je to vlastne očistná kúra. Sestra ma na ne nahovárala, lebo sa hovorí, že kto má schudnúť schudne a kto má pribrať priberie. Vraj to napraví metabolizmus. Viem, že keď to začínala užívať, tak po nej nik nemohol ísť na toaletu, lebo bolo cítiť akoby acetón, ale po dvoch týždňoch sa asi vyčistila a bolo to OK. Myslím, že na začiatok sú dosť drahé, lebo sa užívajú neaké väčšie množstvo a postupne sa to znižuje. Niekedy boli dokonca aj na predpis a niečo hradila aj poisťovňa, ale už to dávno neplatí. Skús sa na to poinformovať v lekárni, alebo skús na Internete možno majú stránku.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Ach jaj. Monica vitaj v klube
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Pred 4 rokmi som mala 46 kg, vtedy som absolvovala aj endokrinologické vyšetrenie aj všelijaké iné vyšetrenia. Nič mi nenašli. Lekárka sa akurát pýtala, či sa nerozvádzam. Pribrala som akurát keď sme boli na dovolenke, lenže na dovolenke nemôžem byť celý rok (škoda)
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
toky, ty provokatér...týmto zdravím mušku...nechceš toky mojich zo päťdesiat kíl? rada sa podelím
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Karkulka 10 max. 15 by som s radosťou brala
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Keď Ti na vyšetreniach nič nenašli, tak potom O.K. Ja meriam o 13 cm viac než Ty, ale o koľko viac vážim sa ani neopovážim zverejniť!!!
Keď môžeš, pošli mi mailovú adresu, rada Ti tých 10 kg pošlem okamžite mailom.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Já mám tiež 10 -13 navyše . A to som skromná baby.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

Ja som mala pred rokmi tiež problém pribrať, mala som pri 164 výške niekedy aj 45 kíl-kostra. Pomohol mi herbalife, zrejme som si napravila metabolizmus, tiež som spásala všetko do radu a nista. Teraz sa to rozbehlo a po tých zhruba 7 rokoch mám 60 kíl-trochu velkú riťť, ale neva-aspoň mám energiu
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja by som chcela mať tie problémy! DARUJEM 50 kilogramov! A veľmi rada. A nechceš, rada by som ti podarovala aj 40 rokov, to by som bola vo veku, keď som sa vydávala, a mohla by som konkurovať všetkým Poraďákom-štíhla, mladá, a znalosti ako žena so 40 ročnou praxou!

Ale teraz vážne- skús prestať fajčiť! Mne sa to podarilo po 40 rokoch, pred rokom som o 11,oo hod. povedala tak už dosť, ja smrdím dymom ako krčmový kráľ, položila som cigaretu aj zapaľovač a bolo po probléme! A to som fajčila 30 denne!! Proste som si povedal, že smrad nepriláka žiadneho človeka, skôr odpudí, a vnúčence tiež nelákal smrad z oblečenia! Skús prestať, budeš zdravá, voňavá a odvážna babenka!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
TOKY
Skúsiť môžem, ale ja s chuťou do jedla nemám problémy. Jednoducho nepriberám.
Buď rada , ja som niekedy dávno mala podobný problém. Chalani mi smiali , že keď sa namydlím na bruchu , tak penu musím mať aj na chrbáte.Dávala som si aj všelijaké kúry a nič. Kým kamoška pekne pribrala , ja som bola stále rovnaká.
Dnes mám problém opačný , ako schudnúť.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
znalec
Buď rada , ja som niekedy dávno mala podobný problém. Chalani mi smiali , že keď sa namydlím na bruchu , tak penu musím mať aj na chrbáte.Dávala som si aj všelijaké kúry a nič. Kým kamoška pekne pribrala , ja som bola stále rovnaká.
Dnes mám problém opačný , ako schudnúť.
To je nádherný výraz, ešte som to nepočula!
že keď sa namydlím na bruchu , tak penu musím mať aj na chrbte
0 0
Bibika22 Bibika22

Bibika22 je offline (nepripojený) Bibika22

Muška
Toky, moja sestra, ktorá nemohla nikdy pribrať využívala asi 3-mesačnú kúru Wobenzynu /neviem, či som to správne napísala/ a pribrala 25,- kg. Predtým mala 174 cm a 51 kg.
Ja mám zasa opačný problém. Celý život sa z nás smiali, že sme dvojčatá, akurát nás treba pomlieť a rozdeliť a boli by sme akurát.
Za 100 ks zaplatíš asi 2000 SK a aby z toho niečo bolo tak denne ich treba užiť viac ako 20. Skús to s tým pangamínom, alebo si daj pichať B12-ky, ale aby ťa to Toky potom nemrzelo keď priberieš veľa kíl. Chcela by som mať aj ja na chvílu tento problém, že ako pribrať. Držím palce.
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Ja som sa tiež minule pýtala ako pribrať nejaké to kilečko, ale keď vidím koľko tu niekto váži, tak mám pocit, že pri svojej výške 178 cm a váhe 60 kg by som asi mala začať zhadzovať a nie nahadzovať. Ale vážne. Mám ten pocit, že je to geneticky dané a bohužiaľ, jediná možnosť nahodiť nejaké to kilo bolo pre mňa tehotenstvo. Manžel tvrdí, že len vtedy som vyzerala ako "žena". Lenže ja som si vtedy pripadala ako Mont everest. Vysoká, tučná, neohybná. No hrúza. Ale keď nemôžem bribrať, tak sa aspoň doširoka naobliekam. Problém je, keď som riadne naobliekaná a idem si kúpiť nejaké nové oblečenie. Predavačky mi s obľubou núkajú o tri čísla väčšie oblečenie a tvrdia, že mi to bude akurát, nech si to len vyskúšam. Ale keď sa ako cibuľka povyzliekam a oblečiem si to, čo si práve chcem kúpiť vyzerám v tom ako nejaká sirôtka Podhradských. Potom mi pekne krásne dajú o tri čísla menší kus a ten mi sedí. Aspoň je sranda.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Skúsim ten pangamín, pichať injekcie - brrrrrrr! to nie. S kupovaním šiat mám aj ja problém. Čo mi je dobré na výšku, na šírku nesedí a naopak. No a podľa mojej rodiny aj známych by som na kúpalisko nemala vôbec chodiť, lebo keď sa vyzlečiem aj slnko sa schová za mraky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať