Zavrieť

Porady

Ako pribrať?

TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Poraďte mi ako mám pribrať. Pri svojich 170 cm vážim 48 kg. Zjem dvakrát toľko, ako môj manžel ale s kilami je to opačne. Možno, že by som mala prestať fajčiť.
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ani ja nemôžem pribrať,možno máš problémy s trávením ako ja,lebo mi netrávi dobre thak sa mi živiny nedostávajú do tela,ale len vylezu von. zajdi za lekarom internistom a povedz mu to urobí ti testy. ja mam 164 cm a 44kg už asi 5 rokov, a ked priberiem aspoň 1kg thak moje telo začne rychlejšie spalovať kalorie a je to a som znova tham kde som bola. alebo máš rýchly metabolizmus ako ja môžem jesť kedykolvek čokolvek a nič
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
koťátko Pozri príspevok
Ahoj prosím potrebujem pomoc!
mám 14. rokov meriam 165 cm a vážim 46Kg.Podľa mňa je to akurát ale problém je v tom že som kosť a koža.Zjem toho dosť .Lieky chcem až ako poslednú možnosť.Poraťte mi prosiiiiiiiiiiiiiim!! Ďakujem
ty si ešte vo vývine a neni to nič nezvyčajne ja som v tvojom veku mala asi 40kg a tiež som thak vyzerala, to chce čas ked budeš staršia budeš rada spomínať na toto obdobie
0 0
koťátko koťátko

koťátko je offline (nepripojený) koťátko

pasuliatko Pozri príspevok
ty si ešte vo vývine a neni to nič nezvyčajne ja som v tvojom veku mala asi 40kg a tiež som thak vyzerala, to chce čas ked budeš staršia budeš rada spomínať na toto obdobie
no ale preoblém je v tom že mne aj doktor povedal že musím pribrať ale lieky užívať nechcem zatiaľ tak že či nemáte nejaké rady aby som pribrala čo najrýchlejšie
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Treba si dať vyšetriť štítnu žľazu u endokrinológa....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
koťátko Pozri príspevok
no ale preoblém je v tom že mne aj doktor povedal že musím pribrať ale lieky užívať nechcem zatiaľ tak že či nemáte nejaké rady aby som pribrala čo najrýchlejšie
aj mne moja doktorka povedala,že musím pribrať ale im sa to ľahko povie pozri sa ja budem mať onedlho 21 rokov a mám 45 kg úprimne bez pomoci liekov asi ťažko. jedine bodová diéta čo vidím to zbodnem... neviem nič ine ti na to poradiť neviem. ale čo som sa dopočula,že ženy priberajú z antikoncepcie
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

pasuliatko Pozri príspevok
aj mne moja doktorka povedala,že musím pribrať ale im sa to ľahko povie pozri sa ja budem mať onedlho 21 rokov a mám 45 kg úprimne bez pomoci liekov asi ťažko. jedine bodová diéta čo vidím to zbodnem... neviem nič ine ti na to poradiť neviem. ale čo som sa dopočula,že ženy priberajú z antikoncepcie
Nie z každej antikoncepcie sa priberá...ja som mala antikoncepciu rok a nepribrala som ani kilo...skôr naopak..po vysadení som začala priberať...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Nie z každej antikoncepcie sa priberá...ja som mala antikoncepciu rok a nepribrala som ani kilo...skôr naopak..po vysadení som začala priberať...
ja som mala jednu a priberala som thak som ju vysadila
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

pravidelne jesť napr. každé 2 hodiny
mäso, rýža, proste všetko, nie moc tukov a sladkého (nemyslím sacharidy).
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Composite Pozri príspevok
pravidelne jesť napr. každé 2 hodiny
mäso, rýža, proste všetko, nie moc tukov a sladkého (nemyslím sacharidy).
a z toho ako priberie?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://magazin.atlas.sk/zdravie/zdra...horoby/527905/
0 0
katka25 katka25

katka25 je offline (nepripojený) katka25

pred rokmi som mala aj ja taký problém. bola som úplne vychrtnutá a dlllllllho som nevedela pribrať. niektorí si o mne mysleli, že som anorektička. to ma úplne deptalo. skúšala som všetko a myslela som si kolko toho vela papám. ale postupne som zistila, že som až tak veľa zase nejedla. niekto mi poradil to tzv. nezdrave priberanie - že mám jesť hlavne pred spaním. polúchla som a napchávala som sa vždy večer medzi 20,00-23,00. Jedla som rožky s maslom a salámou, občas sladkosti, banány ... pila som plnotučné mlieko. Zo začiatku to vôbec nezaberalo, ale potom zrazu som pribrala najprv kilo, potom 2-3, atd. Ked som bola už taká akurát, povedala som si dosť. lenže nefungovalo to, pretože to večerné papanie sa mi páčilo a stala som sa na nom závislá ale prekonala som sa , kvoli zdraviu. Lenže potom som si našla sedavé zamestnanie a do práce som začala chodiť autom. Takže som už mierne plnoštíhla a to mi dosť vadí. ... Ale ked si spomeniem, ako trápne som sa cítila, ked som bola chudá, tak si poviem, že teraz je to predsa len lepšie. Tie poznámky ludí na moju postavu ma úplne deprimovali
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

pasuliatko Pozri príspevok
a z toho ako priberie?
Každý rok si mením váhu

Na zimu priberám na 95 kg a na leto chudnem na 85 kg

Aj v objemovke aj v diete, ide hlavne o pravidelnosť príjmania stravy. Môj interval je 2-3 hodky, problemovým sa odporúča 1-2 hodky.

V diete (začína v máji) dávam 500 g kuracích pŕs + ryža+ zelenina+ protein. Samozrejme drina v posilke, potom šlapanie na bike, futbal, plávanie, proste šport, žiadne posedávanie.
Za 5 týždňov dám dole 12 kg, vrátia sa mi 2 kg a potom sa stravujem normálne až do októbra (dovtedy si držím v pohode 85kg).
Potom ide "kvalitný" objem mäso (aké koľvek, najlepšie hovädzie) + v podstate čokoľvek, čo okrem extremne sladkých a tukových vecí vo veľkom. koncom decembra mám 95 kg a zas normálna strava a držím si to do mája.
Na pribratie sú dobré ovsené vločky s jogurtom, tvaroch s banánom, kompoty, cestoviny,..... tak som sa poho z váhy 72 na 82 kg .

Pravidelnou a kvalitnou stravou pribralo viacero mojích známych, čo sa roky nepohli s váhou, zjedli neskutočné vagony jedla, ale nie pravidlene, ale napr. sa napratal ráno, na obed a večer, ale to je málo, ak začali jesť každú hodku, tak začali priberať
0 0
vesperi vesperi

vesperi je offline (nepripojený) vesperi

Monica Pozri príspevok
Milé dámy!
Ako vidím, ženy trápi nielen priberanie, ale aj nepriberanie. S lekárom si konzultovala svoj problém? Nemáš aj iné zdravotné ťažkosti- napr. zrýchlený tep srdca? Možno by bolo vhodné vyšetrenie u endokrinológa. Ja mám práve opačný problém- čo by som za to dala,keby som aspoň týždeň mohla spásať všetko, na čo mám chuť a pritom nepribrať ani deko! Ach joj!!!

Zdravim chcela by som sa spytat ze co to ma spolocne so zrychlenym tepom srdca lebo ja ho mam zrychleny chystam sa na holtera aj echo mam vzdy tak nad 100 pulz a tiez mam problemy s priberanim mam 168cm a vazim 46kg.. jest mi chuti od vyprazanych jedal po hranolky atd bez problemov ale nepriberiem ani pol kila... ma to nieco spolocne?
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

ty máš kľudoví pulz nad 100 ? odpadnem
ked som nič nerobil som mal kľudový cca. 60-70, ked som začal poriadne šporotovať, mám kľudový pulz cca. 50
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

vesperi Pozri príspevok
Zdravim chcela by som sa spytat ze co to ma spolocne so zrychlenym tepom srdca lebo ja ho mam zrychleny chystam sa na holtera aj echo mam vzdy tak nad 100 pulz a tiez mam problemy s priberanim mam 168cm a vazim 46kg.. jest mi chuti od vyprazanych jedal po hranolky atd bez problemov ale nepriberiem ani pol kila... ma to nieco spolocne?
štítna žľaza
Naposledy upravil syrik : 23.02.09 at 11:05
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Ja tiež patrím do skupiny ľudí ,ktorí majú problém pribrať.No u mňa je to tak,že mám dobrý metabolizmus= rýchlo mi spaľuje tuky a preto sa mi nedarí pribrať.No niekdy to môže biť štítnou žľazou,tú mám našťastie v poriadku.
Hovorí sa,že keď sa žena dostane do určitého veku tak sa to celé otočí a vzniká opačný problém a rozmýšľa nad tým,ako schudnúť hi hi...
A myslím si že do určitej miery za to môže aj psychika....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Composite Pozri príspevok
Každý rok si mením váhu

Na zimu priberám na 95 kg a na leto chudnem na 85 kg

Aj v objemovke aj v diete, ide hlavne o pravidelnosť príjmania stravy. Môj interval je 2-3 hodky, problemovým sa odporúča 1-2 hodky.

V diete (začína v máji) dávam 500 g kuracích pŕs + ryža+ zelenina+ protein. Samozrejme drina v posilke, potom šlapanie na bike, futbal, plávanie, proste šport, žiadne posedávanie.
Za 5 týždňov dám dole 12 kg, vrátia sa mi 2 kg a potom sa stravujem normálne až do októbra (dovtedy si držím v pohode 85kg).
Potom ide "kvalitný" objem mäso (aké koľvek, najlepšie hovädzie) + v podstate čokoľvek, čo okrem extremne sladkých a tukových vecí vo veľkom. koncom decembra mám 95 kg a zas normálna strava a držím si to do mája.
Na pribratie sú dobré ovsené vločky s jogurtom, tvaroch s banánom, kompoty, cestoviny,..... tak som sa poho z váhy 72 na 82 kg .

Pravidelnou a kvalitnou stravou pribralo viacero mojích známych, čo sa roky nepohli s váhou, zjedli neskutočné vagony jedla, ale nie pravidlene, ale napr. sa napratal ráno, na obed a večer, ale to je málo, ak začali jesť každú hodku, tak začali priberať
okej môže byť
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Monica Pozri príspevok
Milé dámy!
Ako vidím, ženy trápi nielen priberanie, ale aj nepriberanie. S lekárom si konzultovala svoj problém? Nemáš aj iné zdravotné ťažkosti- napr. zrýchlený tep srdca? Možno by bolo vhodné vyšetrenie u endokrinológa. Ja mám práve opačný problém- čo by som za to dala,keby som aspoň týždeň mohla spásať všetko, na čo mám chuť a pritom nepribrať ani deko! Ach joj!!!
ja mám zrýchlený tep srdca a niekoľko rokov už mám rovnakú váhu.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Composite Pozri príspevok
ty máš kľudoví pulz nad 100 ? odpadnem
ked som nič nerobil som mal kľudový cca. 60-70, ked som začal poriadne šporotovať, mám kľudový pulz cca. 50
ja mám tiež zvýšený pulz
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Chcem sa opýtať či sú tabletky na pribratie neškodné? vzhľadom k tomu že beriem lieky na vysoký krvný tlak. nemôžu mi nejako uškodiť?..

a tak tiež ma trápi to ,že som tiež dosť chudá chcem pribrať,no chuť do jedla moc veľkú nemám a zjem veľmi málo....čo by mi pomohlo dostať chuť do jedla
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať