Zavrieť

Porady

ako zohnať dodávateľov?

Ahojte,neviem či píšem do správnej rubriky. Ak tak to presunte inam. Ale zaujímalo by ma ako si hľadáte dodávateľov produktov ktoré predávate? Rád by som začal podnikať v záhradníctve.

A dodatočné otázky.
1. Je potrebný fyzický sklad (alebo môžem skladovať veci aj doma?) v prípade že by som chcel otvoriť eshop zo záhradníckymi potrebami?
2. ako by to bolo "papierovo" v prípade že by som napr. semienka nakupoval z ebay?
3. akú potrebujem živnosť?

Ďakujem za odpoveď.
Naposledy upravil tozi : 11.07.12 at 08:25
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladismenko je offline (nepripojený) vladismenko

    vladismenko
    možno aj na porade sa niekto pochybuje v tomto obore a ponúkne ti spoluprácu.
    inak napríklad som si zadal do google "dodavatel zahradkarske potreby" - nasiel som tuto stranku http://www.zk.sk/zp/zahradkarske_potreby.htm

    Môžeš využiť nejaký veľkoobchod, kde to dostaneš za znížené ceny.


    2. máš faktúru o kúpe, takže nie je problém
    3. živnosť napríklad Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Choď niekde pred zahradnictvo konkurencie ,motaj sa tam tak 2 hodiny

    a zistíš aké autá im dovážajú tovar, dnes sú firemné autá polepené reklamou adresami a kontaktami

    papier a ceruzu a máš to

    alebo iný pohĺad: väčšina firiem chodí na tovar do Poľska ,tak tak rob aj Ty.

    ako zohnať dodávateľov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.