Zavrieť

Porady

Nedarí sa mi odoslať správu - 2. pokus

Môj 1.pokus nevyšiel, tak som zvedavá, či sa zobrazia tieto riadky. Neviem tu nikde nájsť tlačítko "OK", alebo "odoslať", tak ako sa to robí?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tak asi pokus č.2 bol úspešný .
    BTW: Pod rámčekom, kde píšeš, sa nachádza "Poslať odpoveď" - odosielaš a "Prezrieť text" - vhodné na úpravy vzhľadu a kontrolu textu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    niella Pozri príspevok
    Môj 1.pokus nevyšiel, tak som zvedavá, či sa zobrazia tieto riadky. Neviem tu nikde nájsť tlačítko "OK", alebo "odoslať", tak ako sa to robí?
    Ako tvoj príspevok súvisí s témou, kde si ho zaradila?
    rodinne-obcianske-spotrebitelske-pravo

    Mrkni sem :
    http://www.porada.sk/faq.php
    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    http://www.porada.sk/f19-ako-na-to-t...s-poradou.html

    niella je offline (nepripojený) niella

    niella
    nesúvisí nijako, ale môj prvý príspevok, ktorý mal aspoň 20 riadkov sa mi nepodarilo sem vložiť, ani skopírovať, a tak som už neriskovala zbytočnú prácu a napísala som len pokusnú vetu. Veľmi som sa prehrešila? To pokarhanie mi skalilo radosť z prekvapenia, že sa mi to už možno bude dariť.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    niella Pozri príspevok
    nesúvisí nijako, ale môj prvý príspevok, ktorý mal aspoň 20 riadkov sa mi nepodarilo sem vložiť, ani skopírovať, a tak som už neriskovala zbytočnú prácu a napísala som len pokusnú vetu. Veľmi som sa prehrešila? To pokarhanie mi skalilo radosť z prekvapenia, že sa mi to už možno bude dariť.
    Nielli, arizona to určite nemyslela zle, nekaľ si radosť. Veď ti prilepila linky, ktoré je fakt dobre, ak ich prečítaš. Skôr sa tu zorientuješ a budeš vedieť čo a ako.
    Vitaj na porade a prajem ti, aby si sa medzi nami cítila dobre. A dariť sa ti určite bude.
    Naposledy upravil Marína : 20.04.09 at 22:21

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Marína Pozri príspevok
    Nielli, arizona to určite nemyslela zle, nekaľ si radosť. Veď ti prilepila linky, ktoré je fakt dobre, ak ich prečítaš. Skôr sa tu zorientuješ a budeš vedieť čo a ako.
    Vitaj na porade a prajem ti, aby si sa medzi nami cítila dobre. A dariť sa ti určite bude.
    a sľubujem, že to zmažem, ale vidím, že máš už podpis, gratuľujem

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Renči, ak sme mimo témy, tak nemusíš. To ako keby sme boli pre 127500 poraďákov neviditeľné. Asi budem stále citovať príspevky, vtedy to asi funguje.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    niella Pozri príspevok
    Môj 1.pokus nevyšiel, tak som zvedavá, či sa zobrazia tieto riadky. Neviem tu nikde nájsť tlačítko "OK", alebo "odoslať", tak ako sa to robí?
    Pokus vyšiel

    Veď dole vľavo máš ponuku " odpovedať "

    DO toho okienka napíšeš text a

    1.dáš buď odoslať

    2.dáš formátovať - t.j. úprava textu na zvýraznenie , vloženie citácií , obrázkov , odvolanie sa nejaký link ........smejkov

    3.Alebo potom môžeš citovať text toho-ktorého príspevku , ten sa ti otvorí a potom reaguješ na to alebo ono ...

    4.Postupne do toho vlezieš jak k .......pod paplón , deku ....

    Nedarí sa mi odoslať správu - 2. pokus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.