Zavrieť

Porady

PZS+BOZP+PO pre spoločníkov zamestnaných vo vlastnej s.r.o. na čiastočný úväzok

Dvaja spoločníci sú zároveň zamestnaní vo vlastnej s.r.o. na skrátený pracovný pomer, a to každý na 1 hodinu mesačne na administratívne práce. Spoločnosť má sídlo v Bratislave. Viete mi prosím niekto odporučiť KONKRÉTNU FIRMU, ktorá by nám vedela zabezpečiť služby pracovnej zdravotnej služby (resp. bezpečnostného technika), BOZP a PO? Samozrejme v našom prípade je to čisto formalitou, ktorej sa pri súčasných zákonoch nemôžeme vyhnúť, no zatial som dostala ponuky typu 200Eur vstupná dokumentácia + paušálne platby 30Eur mesačne?!?!?
frzanony zavolaj .................
Consultix Super miesto na reklamu, nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    frzanony je offline (nepripojený) frzanony

    Odpracoval som 40 rokov ako inšpektor v oblasti BOZP ...viac frzanony
    Nie, omyl. Ja už reklamu nepotrebujem. Mám iba snahu niekomu pomôcť. To je všetko.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Poradím inak, aj na porade je viac technikov, napr. kolega a ked sa inak nedá tak pozrieť stránky ministerstva vnútra, jednotlivé kraje majú uvedené zoznamy požiarnych technikov, na stránkach národného inšpektorátu práce zoznamy bezpečnostných technikov a BTS a PZS sú uvedené tuším na stránkach RUVZ. A vyvediem Ťa z omylu - nie sme len formalita, ale ideme so svojou kožou na trh v prípade prúserov.

    PZS+BOZP+PO pre spoločníkov zamestnaných vo vlastnej s.r.o. na čiastočný úväzok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.