Zavrieť

Porady

Renta

Dobry den, chcel by som sa spytat, pracoval som v r.2012 5 mesiacov, teda bol som zamestnany, ale bol som na marodke, od juna som nezamestnany, ale bolo mi priznane odskodne za chorobu z povolania, takze som dostal odstupne z prace, z toho sa platila aj dan, z toho viem urcite, ze danove priznanie podat musim. Ale chcel by som vediet, ci musim podat priznanie z penazi ktore som este dostal, a to marodku, nezamestnanecke, urazovu rentu, odskodne. Prosim o odpoved aj na to, ci si mozem odratat na seba celu odpocitatelnu polozku. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    marsam Pozri príspevok
    Dobry den, chcel by som sa spytat, pracoval som v r.2012 5 mesiacov, teda bol som zamestnany, ale bol som na marodke, od juna som nezamestnany, ale bolo mi priznane odskodne za chorobu z povolania, takze som dostal odstupne z prace, z toho sa platila aj dan, z toho viem urcite, ze danove priznanie podat musim. Ale chcel by som vediet, ci musim podat priznanie z penazi ktore som este dostal, a to marodku, nezamestnanecke, urazovu rentu, odskodne. Prosim o odpoved aj na to, ci si mozem odratat na seba celu odpocitatelnu polozku. Dakujem
    určite?.... si sa nepomýlil ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.