Zavrieť

Porady

Stretko v BA

Ahojte poraďáci!
Nechystá sa stretko ešte pred vianocami v Ba? Veľmi rád by som stretol ľudí z porady, a už by sa aj patrilo mne zučastnič sa na stretku po skoro dvojročnom členstve. Prosím dajte vedieť!!!

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Veľa všelijakých stretkujúcich piatkov býva, ale ja idem navrhnúť, či niekto nemá chuť zastaviť sa túto sobotu na káve..alebo aj niečom inom v Avione v kaviarničke Street café cca o 15 - 16-ej hodine. Práve budem cez víkend v Bratislave a tak by som sa s vami rada stretla. Termín ešte upresníme...neviem ako budem všetko stíhať...

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    Veľa všelijakých stretkujúcich piatkov býva, ale ja idem navrhnúť, či niekto nemá chuť zastaviť sa túto sobotu na káve..alebo aj niečom inom v Avione v kaviarničke Street café cca o 15 - 16-ej hodine. Práve budem cez víkend v Bratislave a tak by som sa s vami rada stretla. Termín ešte upresníme...neviem ako budem všetko stíhať...
    Zatial netusim, ci sa v tom case budem nachadzat v "dosahu". V rovnakom case sa konaju 3 konkurencne akcie, na ktorych by som sa mal zucastnit.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    smith Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci!
    Nechystá sa stretko ešte pred vianocami v Ba? Veľmi rád by som stretol ľudí z porady, a už by sa aj patrilo mne zučastnič sa na stretku po skoro dvojročnom členstve. Prosím dajte vedieť!!!

    Ďakujem
    Toť si tu raz rozbehol tému o SC stretku...a to už zapadlo do zabudnutia. Hm?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    endrju Pozri príspevok
    Zatial netusim, ci sa v tom case budem nachadzat v "dosahu". V rovnakom case sa konaju 3 konkurencne akcie, na ktorych by som sa mal zucastnit.
    No jó...ale do PD môžeš chodiť stretkovať častejšie... ale stretnúť v Blave mňa...to môžeš leda tak raz do roka...

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    No jó...ale do PD môžeš chodiť stretkovať častejšie... ale stretnúť v Blave mňa...to môžeš leda tak raz do roka...
    PD je "bonus" k spomenutym trom. Blizi sa 1. november a konaju sa aj ine eksn stretkoviteho charakteru okrem poradackych treffov. FIES?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    No fiem...zato som si vymyslela, že idem do BA o týždeň skôr..ale asi viacerí mysleli tak ako ja....

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Stretko v Avione - Street Café - 15 -16.00 hod.

    Čas ešte upresníme. Môžte dať súhlas, kto by mal záujem oddýchnuť si a pokecať?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    machinak Pozri príspevok
    Toť si tu raz rozbehol tému o SC stretku...a to už zapadlo do zabudnutia. Hm?
    machinak neboj, smith čaká, aby aj ja z východu som sa mohla stretka zúčastniť. Zatiaľ mladí v Senci nebývajú. Byt prevzali, ale majú ešte kopu roboty. Vidím to reálne v budúcom roku. Teším sa.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    práve mi volala Daniela, už sa rúti do Bratislavy...a zajtra nás chce vidieť o tretej poobede v AVIONE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.