Zavrieť

Porady

preklad v Google Chrome

Poprosím o radu.V prehliadači Google Chrome mi prestalo fungovať prekladanie stránok napr. z angličtiny do slovenčiny.Je to chyba v nb,alebo niekde inde?
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    kozlíček Pozri príspevok
    Poprosím o radu.V prehliadači Google Chrome mi prestalo fungovať prekladanie stránok napr. z angličtiny do slovenčiny.Je to chyba v nb,alebo niekde inde?
    Ďakujem!
    1,
    moznosti-pod kapotou-prelozit : tu by si mal mat odkliknute : Ponúknuť preklad stránok, ktoré nie sú v mojom jazyku
    Mas?

    2,
    Alebo si nainstaluj doplnok "google translate"
    moznosti- rozsirenia-daj si vyhladat /uplne dole/

    3,
    Ak mas nainstalovane, skontroluj, ci mas povolene /moznosti-rozsirenia/

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    To nebude chyba v NB (nemá byť prečo). Skús chrome odinštalovať a opäť nainštalovať. V prípade, že používaš nejaký plugin, ktorý zabezpečuje samotný preklad, tak skús odinštalovať a nainštalovať ten.

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    Charon Pozri príspevok
    To nebude chyba v NB (nemá byť prečo). Skús chrome odinštalovať a opäť nainštalovať. V prípade, že používaš nejaký plugin, ktorý zabezpečuje samotný preklad, tak skús odinštalovať a nainštalovať ten.
    Ďakujem za ochotu!!!Dnes to už ide bez problémov,asi niečo včera blblo.Ešte raz ďakujem!

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    arizona Pozri príspevok
    1,
    moznosti-pod kapotou-prelozit : tu by si mal mat odkliknute : Ponúknuť preklad stránok, ktoré nie sú v mojom jazyku
    Mas?

    2,
    Alebo si nainstaluj doplnok "google translate"
    moznosti- rozsirenia-daj si vyhladat /uplne dole/

    3,
    Ak mas nainstalovane, skontroluj, ci mas povolene /moznosti-rozsirenia/
    Áno,toto všetko mám.Dnes to už ide bez problémov,včera asi niečo blblo na "ceste".Veľmi pekne ďakujem za ochotu!!!!

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    MIMO TEMY

    ale potrebujem preklad tychto latok do nemciny alebo este lepsie do latiny-na nete som neobstala:

    fosforecnan sodny/je to fosfor???/ ,uhlicitan draselny/draslik??/,uhlicitan vapenaty/vapnik???/,hydrogenuhlicitan sodny-jedine co viem,ze je to soda bicarbona,uhlicitan horecnaty-mal by to byt horcik?

    kto sa vyzna poradte,prosim

    su to zlozky zasaditej zmesi na odkyslenie organizmu,na slovensku ju nevieme zohnat tak chcem skusit v rakusku,ale chcem sa v lekarni alebo patricnych obchodoh vyjadrit presne a süravne,aby nedoslo k nejakej zamene.
    dakujem

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    osky Pozri príspevok
    MIMO TEMY

    ale potrebujem preklad tychto latok do nemciny alebo este lepsie do latiny-na nete som neobstala:

    fosforecnan sodny/je to fosfor???/ ,uhlicitan draselny/draslik??/,uhlicitan vapenaty/vapnik???/,hydrogenuhlicitan sodny-jedine co viem,ze je to soda bicarbona,uhlicitan horecnaty-mal by to byt horcik?

    kto sa vyzna poradte,prosim

    su to zlozky zasaditej zmesi na odkyslenie organizmu,na slovensku ju nevieme zohnat tak chcem skusit v rakusku,ale chcem sa v lekarni alebo patricnych obchodoh vyjadrit presne a süravne,aby nedoslo k nejakej zamene.
    dakujem
    pomoze?
    6.jpg  
    5.jpg  
    3.jpg  
    2.jpg  
    1.jpg  

    1/1
    osky presne toto som potrebovala ,si poklad.len ten posledny je uvedeny rovnako slovensky ale 2 odlisne preklady-to si este upresnim.vdaka.
    arizona preto som fotila viacere riadky,aby si mala na vyber. Ak este nieco chyba, napis konkretne, dolozim...

    preklad v Google Chrome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.