Zavrieť

Porady

Ako zrýchliť sťahovanie v Google Chrome ?

Rád používam Google Chrome ale programy na sťahovanie s ním nechcú spolupracovať.
Mám namysli to že sťahovacie programy nepreberú sťahovanie automaticky namiesto prehliadača.
Viem že sa to dá riešiť zmenou prehliadača ale to nechcem.Teraz sťahujem cca 800 Mb za 45 minut.

Má nikto Google Chrome spolu zo sťahovacím programom ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Luboš275 Pozri príspevok
    Rád používam Google Chrome ale programy na sťahovanie s ním nechcú spolupracovať.
    Mám namysli to že sťahovacie programy nepreberú sťahovanie automaticky namiesto prehliadača.
    Viem že sa to dá riešiť zmenou prehliadača ale to nechcem.Teraz sťahujem cca 800 Mb za 45 minut.

    Má nikto Google Chrome spolu zo sťahovacím programom ?
    no neviem,ja tiež používam najradšej google chrome a 800 Mb stiahnem za 3 minúty- to asi nebude prehliadačom ale rýchlosťou netu...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Skus si zmerat rychlost na http://speedtest.net/ na konci ti potom vyhodi aku mas rychlost a za aky cas stahnes 5,35 a 800 MB subor potom napis, alebo daj sem takyto link

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Samozrejme vyssie rychlosti to uz meria debilne, viem to z vlastnej skusenosti v sieti ANTIK co ma nejakych 60-80 mbps download to ukazovalo 300 mbps co je totalna somarina, lebo som sa pripajal cez wifi b/g, kde sa to moze pohybovat tak do tych 40mbps.
    Dobre to zrejme meria tak do tych 20 mbps

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Programy s ním nechcú spolupracovať ... ale dajú sa použiť. Napr. ja používam Freedownloadmanager. Má, samozrejme, automatickú spoluprácu s IE a FF. Ale ostatné rieši cez "basket", alebo clipboard. Teda:
    Link pretiahneš do basketu - štvorcová ikona, alebo link uložíš do klipboardu a spustíš FDM. Jednoduché, rýchle.

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Internet mám od T-Comu-Turbo2 solo neobmezdený z richlosťou 2 048/256.
    Moje výsledky testu oproti vám sa mi zdaju dosť slabé.Môže to byť aj modemom? (používam Microcom AD 2706 )

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No potom nechapem co viac chces ???
    Tieto hodnoty co si nameral su vyssie ako je uvedene pre Turbo2

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Ja som si zle priradil des.čiarku .Zmiatli ma vaše veľké rýchlosti.Takže rýchlosť mam OK ale aj tak chcem vyskúšať či to pôjde rýchlejšie ako radí Charon .
    Neviem však čo je -basket ani klipboart. Spravím to pomocou záložiek na lište?

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Basket = je štvorcová ikona, ktorá Ti po nainštalovaní FDM pribudne niekde nad hodinami. Myšou chytíš program, ktorý chceš stiahnuť (držíš pravé tlačítko) a piustíš ho do Basketu. FDM ho začne sťahovať.

    Clipboard - pamäť - crtl c, ctrl v, alebo ľavým tlačidlom myšim, rolovacie menu a niečo v zmysle skopírovať odkaz. Ak máš FDM nastavený na načítanie z clipboardu, tak sa začne sťahovanie.

    Naviac - FDM má tri režimy sťahovania. Prvý je taký, že budeš môcť popri ňom surfovať, tretí je taký, že sa iba sťahuje, surfovanie bude neskutočne pomalé a stredný je stred :-)

    Robo D. je offline (nepripojený) Robo D.

    Robo D.
    o tomto som doteraz nevedel...

    chvíľu som mal chrome, ale neskôr sa začal hrozne spomaľovať.. aj naďalej používam mozillu

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Takže je to ako keď sťahujem video z YouTube cez -aTubeCatcher ?
    Tak isto sa da stiahnuť Avi Film cca 800 Mb ?

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Mne ide hlavne o Warez (videa;hudba;software)
    kde sa nedá popredu prehrať to čo sťahujem.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    warez je vacsinou umiestneny na velkych a rychlich serveroch na ktore si musis kupit ucet.
    Spomeniem napr. rapidshare, ten je asi najznamejsi. Ak nemas zaplateny ucet, tak stahovanie ti pojde velmi pomaly, ale ak si kupis u nich ucet, tak budes stahovat plnou rychlostou

    lubor123 je offline (nepripojený) lubor123

    lubor123
    Hmm, tych 800Mb (100MB) na 2Mbps download by ti malo stiahnut za 6-7 minut.
    Alebo stahujes 800MB (6400Mb)?

    To ze mas 2Mbps download, neznamena, ze ti to 2Mbps ist aj realne musi. Mimo toho ze T-COM ma agregaciu tusim 1:55 to moze byt sposobene aj dalekou trasou odkial to tahas, pripadne zaplnenou linkou na serveri. Cez ziadny SW nespravis aby ti to tahalo zrazu 20Mbps na 2Mbps linke :-).
    Naposledy upravil lubor123 : 14.08.10 at 22:01

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    To nemozes tak brat, ze 800Mb je 100MB. Uz to tu urcite bolo pisane
    M=Mega (x 1000000)
    b=bit (jednotka rychlosti)
    B=Bajt (jednotka velkosti (kapacita))

    Ak ma turbo 2 tak 2048 Kbitov/8=256 KBajtov
    bit by sa mal udavat vzdy aj s jednotkou casu napr 2048Kb/s

    http://sk.wikipedia.org/wiki/Bajt
    http://sk.wikipedia.org/wiki/Bit

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Ja som sa už zmieril stým že sťahovanie neurýchlim .Dúfal som že to pôjde pomocou programu ktorí si celý súbor rozdelí po častiach a tak sťahuje rýchlejšie.Ale keď to sťahujem zo serveru ktorý blokuje počet prihlásení alebo rýchlosť popripade počet stiahnutych súborov žiadny program asi nepomôže.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.