Zavrieť

Porady

Tlačivá za rok 2006 k dani z príjmov zo závislej činnosti

Chcem len informovať, že na stránke Ministerstva financií už zverejnili
tlačivá k ročnému zúčtovaniu dane platné na r. 2006 (Žiadosť, POTVRDENIE, Ročné zúčtovanie...)
http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=5749.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ala je offline (nepripojený) Ala

    Ala
    NOKIA
    Chcem len informovať, že na stránke Ministerstva financií už zverejnili
    tlačivá k ročnému zúčtovaniu dane platné na r. 2006 (Žiadosť, POTVRDENIE, Ročné zúčtovanie...)
    http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=5749.
    Chcem len pripomenuť, že ja mám iné tlačiva, tieto sa mi zdajú staré, pretože mne z programu vytlača Potvrdenie o príjmoch ....v riadku 01 - z toho preplatok poistného na verejné zdravotné poistenie a taktiež - ziadost o vykonanie vypočtu.....
    mám uplne iné tlačivo - na dve strany a bod 1 má a - g. Bohužial neviem si spomenut odkial mi to môj PC vydal.

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Ala
    Chcem len pripomenuť, že ja mám iné tlačiva, tieto sa mi zdajú staré, pretože mne z programu vytlača Potvrdenie o príjmoch ....v riadku 01 - z toho preplatok poistného na verejné zdravotné poistenie a taktiež - ziadost o vykonanie vypočtu.....
    mám uplne iné tlačivo - na dve strany a bod 1 má a - g. Bohužial neviem si
    spomenut odkial mi to môj PC vydal.

    encyklopédia draka - žiadosť o vykonanie RZ

    virka je offline (nepripojený) virka

    virka
    Nemáte niekto aktuálne tlačivá na RZ dane a Potvrdenie o príjme FO zo záv. činnosti? Jedno mám ale tlačí mi všade nuly.Ďakujem

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    virka Pozri príspevok
    Nemáte niekto aktuálne tlačivá na RZ dane a Potvrdenie o príjme FO zo záv. činnosti? Jedno mám ale tlačí mi všade nuly.Ďakujem
    Tieto tlačivá sa nachádzajú obvykle v softveroch na výpočet miezd. Ak máš tlačivo v pdf formáte (acrobat reader) môže ti robiť problém to, že nemáš acrobad CZ ale anglicku verziu. Stiahni si z netu CZ verziu acrobatu a malo by to ísť.

    poprípade pozri sem:

    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov.../vzoryhl2.html

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    Aj tu na Porade si klikni na Tlačivá-Personalistika tlačivá a hned prvé je Potvrdenie...

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    Áno mení. Klikni si tu na porade Tlačivá-potom personálne tlačivá a hneď prvé máš Potvrdenie.
    Naposledy upravil katka50 : 01.03.07 at 07:22

    mkatka je offline (nepripojený) mkatka

    mkatka
    Prosím o vysvetlenie, čo znamená riadok 10 v Potvrdení o príjme zo závislej činnosti. Z-c. mi priniesol toto potvrdenie od predchádzajúceho zamestnávateľa a ešte som sa s tým nestretla. Aký má súvis k RZD?
    Ďakujem.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    mkatka Pozri príspevok
    Prosím o vysvetlenie, čo znamená riadok 10 v Potvrdení o príjme zo závislej činnosti. Z-c. mi priniesol toto potvrdenie od predchádzajúceho zamestnávateľa a ešte som sa s tým nestretla. Aký má súvis k RZD?
    Ďakujem.

    V tomto riadku je suma príspevkov na doplnkové dôchodkové sporenie , účelové sporenie a životné poistenie, ktoré zaplatil zamestnávateľ za zamestnanca . Táto suma je prirátaná aj v riadku 01 pretože je to zdaniteľný príjem zamestnanca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.