Zavrieť

Porady

Sankcie v SBS pri porušení zákona.

pracovníci sbs možu podľa zákona pracovať iba v12h službach-pracovali však v 24h službach.
ivka70 Podľa ktorého zákona?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Ak chceš zmeniť pomery vo firme, konkrétne ti vadí, že prac. pracujú 24 hod zmeny, tak musíš kontaktovať, alebo poslať sťažnosť na Inšpektorát práce.

    PD1 je offline (nepripojený) PD1

    PD1
    Ak by nechceli, tak by v 24 hod.sluzbach nepracovali. Poznam firmu SBS, kde niektori tahaju za sebou aj 36 hod. Ludia potrebuju zarobit,tak tahaju hodiny. A povedzme si na rovinu, kto by netahal,ked platia im za spanie a pod. Sankcie udeluje MV SR.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ťahal si už niekedy 24 šichtu ???
    Začneš o 06,00 a končíš o 06,00.
    Potom voľno 24 hodín a nastupuješ znova....a tak dokolečka dokola povedzme týždeň.

    Ak nie, tak by som radšej mlčal...lebo o tej službe nemáš ani páru.
    Ja hej, ja môžem o tom niečo vravieť...ťahal som aj 12-ky a aj 24-ky. Ver, že to nie je med lízať.
    -------------------------------------------------------------------------------

    Povedzme si na rovinu, že spánok v službe nie je povolený. Iné je ak SBS stráži tie dôležité objekty. Tam je to už ale o inom režime a to je ale iná debata.
    PD1 A preco tahaju? Je to o nas,o ludoch na SK. Preco len v nasej krajine je to tak? A to plati v kazdej firme a pod. Tu u nas nikomu nic nehovori strajk alebo drzat spolu,ale radsej ideme listovat v ZP a podavat anonymne listy na IP.
    buchač Lebo medveď ....

    ----------------------------------------------

    Neužitočné som Ti ale aj nedal...to len pre info.
    dobrocani Aj ja som este pocas studii na VS pracoval v SBS-ke, konkretne G4S, kde sa pravidelne robili 12, 24 aj 36 hodinove sluzby. Bola to cenna skusenost, aspon som hned videl, preco sa oplati studovat. Tahali sme bud 12-ky a potom 12 hodin volna, alebo 24-ky a potom 12 hodin volna. Na 36-ku ma nedokazali nahovorit, to by som uz nezvladol. Mesacne som spravit tak 350-hodin, ale boli tam aj experi, co mali mesacne nad 450-.
    Ten kto vezme pracu v SBS s podobnymi podmienkami vacsinou inu moznost nema a berie to ako docasne riesenie.
    dmc pretoze nie kazdy moze byvat a pracovat v Bratislave a vela ludi je rado, ze zozenie aspon nejaku pracu, aby mali co dat decku na ranajky. Preto budu robit aj 24 hod a budu drzah hubu.

    Nie -nieje to spravne - ale v tomto state nefunguje vela veci na to, aby sa clovek mohol spolahnut na pravo
    velitelka je to veru tak,všetci máte pravdu-ja to poznám,len som chcela vedieť či náhodou nemáte skúsenosti ako je to s pokutami keď vám prídu na to že robíite 24rky...
      zbaliť

    Sankcie v SBS pri porušení zákona.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.