Zavrieť

Porady

Money S3 office a MRP Win

Prosím skúsených poraďákov, alebo počítačovo zdatných!!! o pomoc alebo radu.
Ked nahádžem účto PU v Money S3 Office - všetko od vydaných fa, prijatých , účtovného denníka - dajú sa tieto údaje potom preklopit do MRP Win, tak aby bolo všetko OK?
Možn o blbá otázka, ale fakt netuším, či sa niečo takéto dá.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    na to by si potrebovala schopného programátora. Záleží aké databázy používa Money. Keby z mrp do mrp to v pohode, ale z iného softu nemusia sedieť konverzie dát.

    lydinka je offline (nepripojený) lydinka

    lydinka
    lenkak Pozri príspevok
    na to by si potrebovala schopného programátora. Záleží aké databázy používa Money. Keby z mrp do mrp to v pohode, ale z iného softu nemusia sedieť konverzie dát.
    No ved práve, že to nemusí sediet, a potrebujem to vedieť naisto, myslíš že by mi v MRP alebo v Money vedeli dat odpoved?
    Dik Leni

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Skús sa popýtať, záleží od kontability programov. Skôr by som potom navrhovala robiť v rovnakom programe.

    lydinka je offline (nepripojený) lydinka

    lydinka
    lenkak Pozri príspevok
    Skús sa popýtať, záleží od kontability programov. Skôr by som potom navrhovala robiť v rovnakom programe.

    ááách jo, asi budem musieť, len ide o to, že ten Win, veľmi neovládam a nemám čas sa ho učit, ale čo už, ked musíš, tak musíš

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    keď viacej poznáš Money, tak rob len v ňom. Rob v takom programe, ktorý Ti najviac vyhovuje.
    A ešte aj záleží či oba programy máš pod win.

    lydinka je offline (nepripojený) lydinka

    lydinka
    lenkak Pozri príspevok
    keď viacej poznáš Money, tak rob len v ňom. Rob v takom programe, ktorý Ti najviac vyhovuje.
    A ešte aj záleží či oba programy máš pod win.
    Ide ale o to, že klienti majú MRP win, mne ho stiahli do mojho ntb, a ked v nom niečo urobím, tak to cez flashku prenesieme do ich pc vo firme. Ale ten MRP sa mi táááák nepáči, ty robíš vo Win, takže ty to máš ok

    Money S3 office a MRP Win

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.