Zavrieť

Porady

Kúpa auta cca 1000eur

Ahojte,

prosím poradte aké spoľahlivé auto by ste si kúpili v hodnote cca 1000-1500eur?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no a aké nároky resp. aké očakávania máš od toho auta...???
    http://www.autobazar.eu/sk/results.p...a%C5%A5+%21#Â

    za 1000 € kúpiš felíciu kde máš lacný servis prípadne si opravíš aj sám, keď si trochu šikovný a rozumieš sa tomu, ale kúpiš aj Ford Transit....

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Konečne správna téma pre normálnych ľudí, nezhýčkanych nadmernym obnosom peńazí na svojom (ich) účte (och)

    Lacné auta sú v bazaroch v ČR.

    Videl som tam pojazdné autá s rovnakou farbou na všetkych dieloch karoserie už od 20 000 CZK , napr. Ford Mondeo 2 liter benzín

    ďalej som videl peugeot 406 1,8 benzín za 60 000 CZK, vychytávka bola Fabia s oškretým predným blatníkom tiež za 60 000 CZK atď.

    Auto je spotrebný material a najväčšia blbovina je vyvaliť za neho niekoĺko sto-tisic korun a nechať parkovať pod bytovkou napospas zlodejom a vandalom.

    www.sauto.cz ; www.cars.cz ; www.autobazar.cz
    Naposledy upravil Indeed : 22.10.11 at 10:36

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    A ja som videl ako ludia plakali, co si kupili take vychytavky co pises.... kupia za lacny peniaz a potom sa cuduju, ze behom jedneho roka investuju dalsich 2000€ za opravy....a z auta su jednak financne a aj psychicky vystaveny.
    Dobre auto, za maly peniaz neexistuje....cena je umerna kvalite a stave konkretneho auta.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    najlepsia otazka ako moze byt. spolahlive auto 1000-1500€

    to ako ked sa opytam na spolahlive korcule od 100- 150€ vies ake potrebujem? ci kolieskove alebo na lad?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    pre "Nokerla" :

    Ano máš pravdu,

    ja som si jedno také auto kupil,

    investoval som do neho + - , tú čiastku o ktorej hovoríš a za 4 roky som najazdil na ňom 120 000 km.

    Nemecko, Francuzsko, Balkán, Poľsko .... nikde ma nenechalo a vždy ma doviezlo tam aj späť.

    Kúpa auta cca 1000eur

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.