Zavrieť

Porady

Reg. pokladnica Samsung Er-250F

Ahojte poradaci...vedeli by ste mi pomôcť???potreboval by som návod na použitie pre reg. pokladnicu Samsung ER- 250F alebo aspon jak sa naprogramuje...za pomoc vám veľmi pekne dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pozit je offline (nepripojený) pozit

    pozit
    Ahoj Steven111,
    ak mi pošleš e-mailovú adresu, tak ti to pošlem, len pripomínam, že ak si plátcom DPH, tak táto pokladňa nespĺňa všetky náležitosti podľa zákona o DPH a ERP (doklad z nej neobsahuje základ DPH).

    Steven111 je offline (nepripojený) Steven111

    Steven111
    Ahoj, takže moja e-mailova adresa je stefan.hinora@gmail.com, nie som platcom dph takze nie je problem. velmi pekne ti dakujeeeem....

    Steven111 je offline (nepripojený) Steven111

    Steven111
    Dakujem velmi pekne za mail, len sa mi naskytol taky problem že si mi asi omylom poslala len shortcut - odkaz na ten subor samsung...takze to neviem otvoriť...vedela by si mi prosim ta poslat cely súbor...dakujem vemi pekneee...

    maryjo je offline (nepripojený) maryjo

    maryjo
    prosimta ak si obdrzal navod na programovanie samsungu er-250f preposli ho aj mne. dakujem.

    remenka je offline (nepripojený) remenka

    remenka
    Dobrý deň ,
    veľmi pekne prosím, kto má návod na obsluhu registračnej pokladnice SAMSUNG ER-250 F,keby mi zaslal. Ďakujem vopred.
    Prosím, nemohol by mi niekto poslať na e-mail MANUÁL k pokladnici SAMSUNG Er-250F? Vopred ďakujem. Súrne ho potrebujem


    e-mail: krdcrew at atlas.sk
    Nemôže mi prosím niekto na e-mail zaslať manuál k pokladni SAMSUNG ER-250F?

    Prosím, neviem ako tam naprogramovať Nadpis - Názov Firmy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.