Zavrieť

Porady

Male prsia

Mnoho zien je nespokojnych s velkymi prsiami, ale ja mam opacny problem. Mam 16 a pol roka a na svoj vek velmi male prsia. Som po operacii stitnej zlazy a uzivam tabletky Euthyrox. Existuju nejake prostriedky na podporu rastu prsnikov? Viem o hormonalnej antikoncepcii ( ktora by pomohla aj so zvysenym akne a nepravidelnoou menstruaciou a menstruacnymi bolestami ), ale trochu sa jej obavam, predsa su to hormony a pre mlady organizmus je to vacsi zasah. Vdaka dopredu za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    skatarinas Pozri príspevok
    Mnoho zien je nespokojnych s velkymi prsiami, ale ja mam opacny problem. Mam 16 a pol roka a na svoj vek velmi male prsia. Som po operacii stitnej zlazy a uzivam tabletky Euthyrox. Existuju nejake prostriedky na podporu rastu prsnikov? Viem o hormonalnej antikoncepcii ( ktora by pomohla aj so zvysenym akne a nepravidelnoou menstruaciou a menstruacnymi bolestami ), ale trochu sa jej obavam, predsa su to hormony a pre mlady organizmus je to vacsi zasah. Vdaka dopredu za pomoc.
    Si ešte mladučká, stále sa vyvíjaš. vydrž a počkaj čo s tebou spraví trebars tehotenstvo. Na podporu rastu prsníkov je na trhu kopec produktov, ale ver mi, že ani jeden ti nepomôže. Je to obrovská komercia. Takže moja rada znie vydrž kým dospeješ, porodiš a potom možno už ani nebudeš mať myšlienku na nejaké zväčšenie prsníkov. a nezabudaj práve preto sme ženy také pekné, lebo sme rôznorodé a každému mužovi sa páči iná.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja som v tvojom veku začala brať antikoncepciu a pochvalujem si to lebo sa mi upravili bolesti. viem,že to je dobré na pleť a podobne.ale určite si nelám hlavu nad tým či máš malé prsia v tvojom veku klud a určite ti neodporúčam brať na to nejaké tabletky alebo krémy...kamoška jedna brala a pribrala ale 10-15 kg lebo prsia sú prevažne z tuku.thak na to bacha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.