Zavrieť

Porady

PRSIA

Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
Usporiadat
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

A načo si budeš ničiť zdravie.
Niektoré ženy s malými prsiami dojčia svoje detičky dlhšie ako tie, ktoré majú "druhý extrém".
A muži sú nevyspytateľní......
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Teraz celkom uprimne - mas tym problem ty, alebo mas dojem ze snad tvoj partner? Preco chces zo seba robit nafukovaciu babiku na sex, ked zenska pritazlovost je uplne o niecom inom?
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Neblázni, ja nepoznám žiaden vážny dôvod aby ženy robili takéto veci.
A to sa musím priznať, že ja mám veľkosť -1 a lepšie to nikdy nebude.
No manžel sa nikdy nesťažoval ... a mňa tie mindráky čo som z toho mala tiež už dávno prešli.
A ak chceš poradiť, veď dnes sú na trhu nie tabletky ale dobré podprsenky do ktorých treba investovať a poviem Ti aj v sexi šatách sa budeš cítiť sebavedome ... a nikomu ani nenapadne že sú to čarovné a hlavne bezbolestné vankúšiky čo obdivujú...
A s manželom sa vždy smejeme že ak si potrebuje na niečo ženské siahnuť tak radšej na zadok, alebo nech sa načiahne do šuflíka po zázračnej podprsenke, kde mávam svoje prsia odložené
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
4 ovocné jogurty DANONE denne min. rok - odskúšané, hoci nie zámerne
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Neviem aké prsia máš teraz.Ja dosť veľké a nie je to až také úžasné.
Občas mi chlapi pozerajú aj do očí.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
SNBerka18 Pozri príspevok
Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
Neexistuju ziadne prirodne preparaty na zvacsenie prs.Vsetko je to len komercia.
Pokial si este nerodila, mas velku sancu, ze sa ti velkost prs zmeni po porode a uz ti zostane.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

SNBerka18 Pozri príspevok
Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
Vidím, že daňové už máš odovzdané

A len tak mimochodom. Zemská príťažlivosť pôsobí na všetko. Aj na prsia. A keď začnú ovísať silikóóóny ..... hmmm No, ja si príťažlivosť predstavujem inak
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

SNBerka18 Pozri príspevok
Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
už bolo písané že aké velké prsia máš a aké by si chcela ale neodpísala si pokiaľ chceš tým zdvihnúť svoje sebavedomie tak je to na tvojom rozhodnutí ale koľko máš rokov? Vyčítal ti niekto velkosť tvojho poprsia alebo chceš len upútať na seba pozornosť? A taká operácia stojí okolo 70 000 sk
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

dubak138 Pozri príspevok
už bolo písané že aké velké prsia máš a aké by si chcela ale neodpísala si pokiaľ chceš tým zdvihnúť svoje sebavedomie tak je to na tvojom rozhodnutí ale koľko máš rokov? Vyčítal ti niekto velkosť tvojho poprsia alebo chceš len upútať na seba pozornosť? A taká operácia stojí okolo 70 000 sk
Chcela by som poopraviť, od 70.000..
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No môj skromný názor..niekedy menej býva viac.

Poznám ženy, čo majú väčšie prsia a túžia ich mať malé....
0 0
edelain edelain

edelain je offline (nepripojený) edelain

Z akeho dovodu tu pisu iba tie, ktore s tym problem nemaju??? Taky problem nemusi mat zena len kvoli chlapovi! Ale v podstate kvoli celej spolocnosti! Za dalsie nie kazda moze kojit, tak tu prosim nedavajte len "mudre" rady, ale vyjdarujte sa k teme! Ak nemate co povedat - nepiste vobec!
PS: Operacia stoji aj okolo 40tis. (neviem kto napisal tu sumu, ale asi chcela odradit)
0 0
facka facka

facka je offline (nepripojený) facka

edelain Pozri príspevok
Z akeho dovodu tu pisu iba tie, ktore s tym problem nemaju??? Taky problem nemusi mat zena len kvoli chlapovi! Ale v podstate kvoli celej spolocnosti! Za dalsie nie kazda moze kojit, tak tu prosim nedavajte len "mudre" rady, ale vyjdarujte sa k teme! Ak nemate co povedat - nepiste vobec!
PS: Operacia stoji aj okolo 40tis. (neviem kto napisal tu sumu, ale asi chcela odradit)
Milá asistentka (teda, podľa tvojho profilu),
to myslíš akože kvôli akciovej spoločnosti? alebo spoločnosti s r. o.?
Tak si vyber iné zamestnanie, keď k tomuto potrebuješ iba plný dekolt...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Zase jedna kontraverzna tema, uplne zapadajuca do uctovnictva. No a teraz vazne, ja si myslim, ze pokial to chces spravit sama pre seba, tak budis, ale pokial je to z akychkolvek inych dovodov, tak to nerob.Urcite su s tym spojene aj zdravotne rizika, no ale ak ti to psychicky pomoze, tak do toho.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
odporucala by som Ti zajst na onkologicky ustav... Kolko zien by cokolvek dalo za ake-take, ale ZDRAVE prsia...

...Boh stvoril cloveka... na svoj obraz ho stvoril....
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
Ja mám rád ženské prsia také akurát do ruky.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

tiny77 Pozri príspevok
odporucala by som Ti zajst na onkologicky ustav... Kolko zien by cokolvek dalo za ake-take, ale ZDRAVE prsia...

...Boh stvoril cloveka... na svoj obraz ho stvoril....
Hneď pri čítaní tejto témy som vedela, že v prvom rade by som odporúčala
návštevu onkologického ústavu. Vidím, že nie som sama, ktorá takto reaguje.
0 0
vanna vanna

vanna je offline (nepripojený) vanna

Malé prsia? tiež som celý život s týmto "problémom" bojovala. Mám 44 rokov a 2 deti. Ani po pôrode sa mi nezväčšili, skôr naopak. Nosím podprsenku číslo 1 s pusch-pom. Ale postupne, časom som prišla na to, že nie je problém vo veľkosti, ale v pevnosti. Začala som cvičiť, rôzne cviky na spevnenie prsných svalov a prsia sa krásne sformovali a majú pekný tvar. Mne to pomohlo zdvihnúť sebavedomie. A čo je výhoda pri malých prsiach? neovíjasú.
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

Moja kamarátka bola na plast.operácii ale len kôli úprave nakoľko schudla 18 kg a síce mala postavu ako mladica ale prsia ako starenka.Operáciu prebrala s plast.chirurgom a nakoľko išlo o zmenšenie a nie implantáty, riziká v prípade materstva žiadne a vyjadrila sa sama že keby hrozili nejaké komplikácie tak by ani nešla na túto operáciu.Iné je to v prípade implantátov - neviem aký názor na to majú muži ale mne sa tie rosničkovské hrude ani kúsok nepáčia, sú také neživé..
0 0
jozefstefan jozefstefan

jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

Suhlasim. Zive prsia su najlepsie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať