Zavrieť

Porady

PRSIA

Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
Usporiadat
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

SNBerka18 Pozri príspevok
Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
Hmmm, keby som ti mal poradit nieco Z VLASTNEJ SKUSENOSTI na vacsie prsia, tak by som ti poradil vacsiu podprsenku.
0 0
amira amira

amira je offline (nepripojený) amira

Presne tak...
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

na zväčšenie pomôže iba plastika. Hlavne sa na tom neoplatí šetriť a treba to dať robiť expertom, takže za tých 40 tis ti spravia tak 1 prso
žiadne tableky, ani blbosti čo všade ponúkajú nikdy a nikomu nepomohli
bol aj na to test s asi 20 tis ženami od cca. 21-45 rokov po dobu jedného roka a bez zmeny, či brali všetky tie reklamované tableky, či mali placebo, tak nič

Samozrejme podľa typu a ceny silikonov, sa určí následná približná výmena

PS: už sa prosím vás naučte prioritne odpovedať na zadanú otázku:
SNBerka18 Pozri príspevok
Poradi niekto nieco Z VLASTNEJ SKUSEOSTI na vacsie prsia? pomahaju dake tabletky? alebo rovno zaplatit operaciu.?
A až potom k tomu mimotémové kometáre!

Najviac ma pobavilo to, ako tu jeden napísal, že po plastike môžeš dostať rakovinu

A PS: môj názor, 1 to nie su prsia , pevné 2-3 to sú prsia a tie sa najviac páčia mužom.
Potom sú tí čo sa im páčia malé, resp. žiadne alebo riadne veľké
Naposledy upravil Composite : 26.11.08 at 21:06
0 0
kuta kuta

kuta je offline (nepripojený) kuta

rozmyslali ste uz niekto nad tym ze ma zena problem aj s vyberanim siat?...predstavte si ked si mus obliecie tricko...a ked vyzera zena s malimi...naozaj malimi prsiami tak isto ako sa ma citit?...ja mam tiez problem s malymi prsiami a to taky ze su take male ze mi ledva stacia AA podprsenky...skuste niekto poradit aj nieco ine ako sebavedomie to nam vela neprida
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
kuta Pozri príspevok
rozmyslali ste uz niekto nad tym ze ma zena problem aj s vyberanim siat?...predstavte si ked si mus obliecie tricko...a ked vyzera zena s malimi...naozaj malimi prsiami tak isto ako sa ma citit?...ja mam tiez problem s malymi prsiami a to taky ze su take male ze mi ledva stacia AA podprsenky...skuste niekto poradit aj nieco ine ako sebavedomie to nam vela neprida
Viem, že sa ti to teraz môže zdať veľký problém, ale časom pochopíš, že sú oveľa, oveľa väčšie problémy.
Ak ťa bude mať niekto rád, tak nie kvôli prsiam. A ak potrebuješ do šiat, dnes sú predsa úplne perfektné podprsenky s gelovými vypchávkami. Zväčšia si prsia aj o dve čísla. A také šikovné sa vyrábajú aj plavky, tak sa s tým už netráp.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tak aby som prečítala celú tému od začiatku, na to veru teraz priestor nemám, ale vyššie bolo rozoberané okolo plešiniek našich pánov a Mišomišo krásne opísal pocity okolia a nevyrovnanými typmi, s jeho názorom sa úplne stotožňujem a keby som mohla, tak mu za tento príspevok pridelím velikánsky bod a nielen zaň, za mnoho iných jeho príspevkov, ktoré voňajú človečinou.

ALe vrátim sa teda k tým naším plešatým. Neviem prečo majú niektorí chlapi s týmto taký problém. Kurnik šopa, čo oni nevedia , že je to neskutočne SEXI???
No ťahám už síce na 40tku, ale ak prejde okolo mňa športovo oblečený, voňavý - plešatý s iskrou v očiach a má mierne ,,vulgárny, drzý" a zároveň inteligentný výraz....
No mám čo robiť, aby som sa neotočila.

Takže chlapci, mašinky do rúk a hlavy dohola!!!
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kuta Pozri príspevok
rozmyslali ste uz niekto nad tym ze ma zena problem aj s vyberanim siat?...predstavte si ked si mus obliecie tricko...a ked vyzera zena s malimi...naozaj malimi prsiami tak isto ako sa ma citit?...ja mam tiez problem s malymi prsiami a to taky ze su take male ze mi ledva stacia AA podprsenky...skuste niekto poradit aj nieco ine ako sebavedomie to nam vela neprida
Veru na každom je vidieť ako sa cíti. Videl som už veľa báb, ktoré mali malé prsia, no napriek tomu vedeli pôsobiť na druhých neodolateľne. Neviem čo iné by si chcela, aby ti tu poradili - konrétny typ šiat, dobrého chirurga...? Ak sa tým prestaneš zaoberať a sústredíš sa na niečo iné (napr. na rozvíjanie sebavedmia), tak to pre teba prestane byť problém...

Ešte dávnejšie som čítal v jednej knihe, že je často problém inde - nie vo výzore... Jeden plastický chirurg, ktorý vykonal veľa vydarených operácií, bol často prekvapený, keď po úspešnej zmene niektorí pacienti neboli stále spokojní. Zbytočne ich okolie aj doktor presviedčali, že sú pekné, oni mali o sebe pocit, že sú škaredé...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
Tak aby som prečítala celú tému od začiatku, na to veru teraz priestor nemám, ale vyššie bolo rozoberané okolo plešiniek našich pánov a Mišomišo krásne opísal pocity okolia a nevyrovnanými typmi, s jeho názorom sa úplne stotožňujem a keby som mohla, tak mu za tento príspevok pridelím velikánsky bod a nielen zaň, za mnoho iných jeho príspevkov, ktoré voňajú človečinou.

ALe vrátim sa teda k tým naším plešatým. Neviem prečo majú niektorí chlapi s týmto taký problém. Kurnik šopa, čo oni nevedia , že je to neskutočne SEXI???
No ťahám už síce na 40tku, ale ak prejde okolo mňa športovo oblečený, voňavý - plešatý s iskrou v očiach a má mierne ,,vulgárny, drzý" a zároveň inteligentný výraz....
No mám čo robiť, aby som sa neotočila:
D.

Takže chlapci, mašinky do rúk a hlavy dohola!!!

To robím už pekných pár rokov a to nie som plešatý , ale len voňavý s iskrou ......

Celkom podľa hesla : " dobre naladěn , hladce oholen , jemně navoněn , skrátka sympatický , dobre vyzerajúci muž "
Mladý už nie

Tiež odháňam 17 - ky


Juraj
Naposledy upravil buchač : 15.02.09 at 10:33
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Composite Pozri príspevok
na zväčšenie pomôže iba plastika. Hlavne sa na tom neoplatí šetriť a treba to dať robiť expertom, takže za tých 40 tis ti spravia tak 1 prso
žiadne tableky, ani blbosti čo všade ponúkajú nikdy a nikomu nepomohli
bol aj na to test s asi 20 tis ženami od cca. 21-45 rokov po dobu jedného roka a bez zmeny, či brali všetky tie reklamované tableky, či mali placebo, tak nič
Neverím !!!!

Veď aj jedna nemenovaná celevriťa / Jud.....ová / brala len tabletky a ako sa zoženštila na správnych miestach ?
0 1
Budiška Budiška

Budiška je offline (nepripojený) Budiška

Vykašli sa na to. Nie je všetko zlato, čo sa bliští. Sú na tom aj horšie. Ja poznám dokonca babu, čo si dáva do podprsenky ponožky. Síce úchylné, ale na operáciu nejde. Potrebuješ mať zdravotné problémy? Si každý deň vo vysielaní?? Ja mám tiež malé prsia, ale zase som rada, že nevážim 80 kíl. Ale to už asi patrí k tomu. Dokonca poznám babu, ktorá je štíhla, má prsia č.4 a nie je spokojná. Má problémy pri kúpe oblečenia, vadí jej, kde sa chlapi pozerajú. Tá by si ich zase dala zmenšiť. Každý chceme to, čo nemáme
0 0
cipo13 cipo13

cipo13 je offline (nepripojený) cipo13

vanna Pozri príspevok
Malé prsia? tiež som celý život s týmto "problémom" bojovala. Mám 44 rokov a 2 deti. Ani po pôrode sa mi nezväčšili, skôr naopak. Nosím podprsenku číslo 1 s pusch-pom. Ale postupne, časom som prišla na to, že nie je problém vo veľkosti, ale v pevnosti. Začala som cvičiť, rôzne cviky na spevnenie prsných svalov a prsia sa krásne sformovali a majú pekný tvar. Mne to pomohlo zdvihnúť sebavedomie. A čo je výhoda pri malých prsiach? neovíjasú.
Ahoj, chcel, by som Ťa poprosiť ak vieš, aké cviky si to konkrétne myslela? Manželka má tiež tento problém a rada, by to riešila takto. Ďakujem.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
cipo13 Pozri príspevok
Ahoj, chcel, by som Ťa poprosiť ak vieš, aké cviky si to konkrétne myslela? Manželka má tiež tento problém a rada, by to riešila takto. Ďakujem.
Krásne prsia = pevné prsia



Nerozhoduje ani tak veľkosť ako tvar a pevné kontúry. Majú vplyv na naše sebavedomie, preto nečudo, že nám na nich tak záleží. Ak vás trápi ochabnuté tkanivo pŕs, poradíme vám, ako ich dostanete opäť do formy.

Najúčinnejšie CVIČENIA

Vybrali sme pre vás najlepšie cviky, ktoré vaše prsia rýchlo spevnia. Nezabudnite, že cvičiť treba minimálne 2- až 3-krát do týždňa, v ideálnom prípade denne.


Ťah nahor

Vystrite sa a spojte ruky pokrčené v pravom uhle. Dlane tlačte oproti sebe. Zdvihnite lakte o 10 centimetrov nahor a opäť ich vráťte do východiskovej polohy. Zopakujte 8-krát v 3 sériách. Dlane proti sebe

Postavte sa vzpriamene a dlane si spojte pred prsami. Špičky prstov smerujú nahor. V krátkych intervaloch stláčajte ruky proti sebe a opäť uvoľňujte. 50-krát zopakujte. Motýlik na zemi

Ľahnite si na zem, do rúk si vezmite kilové činky. Rozpažte a nadýchnite sa. Pomaly činky zdvihnite nad hlavu a pritom vydýchnite. Zopakujte 20-krát. Odtláčanie

Postavte sa asi meter od steny, vystrite paže a dlane oprite o stenu. Telo nakloňte dopredu a pokrčte pritom lakte. Tlakom proti stene ich opäť narovnajte. Cvičenie zopakujte 20-krát.

Ak cvičenie skombinujete so správnou starostlivosťou a výživou, výsledok na seba nenechá dlho čakať. Studená voda

Najlacnejší, zato veľmi účinný spevňovač dekoltáže: Každodenná studená sprcha spevňuje tkanivo, napína pokožku a udržuje tvar pŕs. Môžete použiť aj kocku ľadu. Následne si prsia nakrémujte telovým mliekom. Jablčná maska

Ovocné kyseliny a vitamín C naštartujú produkciu kolagénu, spevnia pokožku a odstránia malé nečistoty. Vyhladzujúcu masku si pripravíte jednoducho: postrúhajte jedno jablko, naneste ho na prsia a prikryte navlhčeným uterákom. Nechajte pôsobiť 20 minút a zmyte studenou vodou.

Napínacia masáž

Môžete ju robiť aj denne: Naolejujte si ruky kvalitným telovým olejom. Pravou rukou jemne masírujte ľavý prsník a naopak. Nevynechajte ani oblasť pod prsami a postupujte až pod kľúčnu kosť. Správne držanie tela

„Brucho dnu a prsia von!“ – túto vetu počúvame odmalička a niečo na nej bude. S vystretým chrbtom vyzerajú naše prsia väčšie a pôsobíme sebavedomejšie. Strava na pekné prsia „Push-up“ efekt majú potraviny bohaté na fytoestrogény – látky podobné ženskému pohlavnému hormónu estrogén, ktorý ovplyvňuje aj veľkosť a tvar pŕs. Nachádzajú sa v sóji, celozrnnej pšeničnej múke, ľanových semienkach aj v zelenom šaláte.
0 0
katka231079 katka231079

katka231079 je offline (nepripojený) katka231079

Ahoj vsetkym s tymto problemom. Rada prispejem a poradim. Ak ta trapi len to ze mas prsia male!...tak sa netrap, ved je to pekne, a mnoho chlapom sa to paci. Ja osobne som podstupila zvacsenie prsnikov takmer pred rokom, som velmi spokojna a tu sumu 2500e vobec nelutujem. Ale musim povedat ze moj vzhlad bol overa horsi. Schudla som po buberte s D kosika na B a naspat to uz neslo, takze som nerozmyslala. Po operacii mam 34 D, cize naspat svoju velkost, su k nerozoznaniu, nikdo mi este nepovedal ze niesu moje, ozaj prirodzene vzhladovo aj hmatovo. Takze tie somariny o nafukovacej pane a sexistickych poznamkach... ja nesuhlasim. Zamozrejme vsetko s vkusom a mierou. Urcite mi chlapi nepozeraju do dekoltu. Ale ak uvazujes nad operaciou, dobre si vyberaj chirurga. Na babkovske reci, tabletky, kremi a jogurty zabudni, su to len reklamne triky a nepodlozene veci.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hanelie Pozri príspevok
4 ovocné jogurty DANONE denne min. rok - odskúšané, hoci nie zámerne
...natierať ????
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať