Zavrieť

Porady

Debata sa nezobrazuje na hlavnej stranke

Na hlavnej stranke sa nezobrazuje v ziadnom filtri http://www.porada.sk/t112442-ivka70-...rodeninam.html
nezobrazuje sa ani po pridani prispevku do debaty ... nevidim ju ani v mojich prispevkoch

edit: dalsia tema http://www.porada.sk/t60886-p248-torty.html#post2358244 ... posledny prispevok dnes 18:14, notifikacia dosla ... tema ma 136 bodov
Naposledy upravil avalik : 26.05.13 at 17:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tiež som včera napísala do srandičiek, a nič. Nezobrazil sa.

    No fakt to tu akosi nie je všetko s tými príspevkami domyslené, Poblahoželala som Ivetkám a príspevok niekde. Kedy bude vpredu? Ako ho posunúť? A takto je to v srandičkách, výročiach..... Vysvetíi mi to niekto? Či to tu už nikto negarantuje nič?
    Naposledy upravil Tweety : 27.05.13 at 15:59

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    To preto, lebo nemá dostatok ocenení (srdiečko) - pokiaľ nie je tam aspoň nejaké číslo - je zasunutá do úzadia.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik tak je to chyba, lebo kazda tema uz pri zadani dostane jeden bod ... ale aj tak si myslim, ze by mal byt jeden filter, podla ktoreho si zobrazim prispevky podla casu (od posledneho .... vratane komentarov) - bez ohladu na body
    misoft Otázka dostane automaticky jeden bod, ale či to dostane Debata - to neviem. Keď som ju otvoril bola tam nula (pridal som srdiečko - teraz má 1)
    avalik skusila som pridat debatu, 1 bod dostala
    avalik doplnila som otazku
      zbaliť

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    Vpravo mám kliknuté "Debaty" a z ponuky "Nové - Nezodpovedané - Celá Porada" som vybrala možnosť "Celá Porada" - zobrazujú sa mi všetky nové príspevky (v otázkach aj debatách)
    porada.jpg  
    avalik mas tam aj temu torty? cas 18:14
    ivuliatko Máš pravdu, Torty tam nie sú. V zozname je "Podáva sa kávička" 18:17 a "Môže robiť účtovníčku pre SZČO..." 18:07 - medzi nimi by mali byť "Torty", ale nyšt

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Toto sa stáva ak nemá téma priradenú rubriku, jednoducho sa stratí lebo nie je v žiadnej rubrike.

    Je to samozrejme chyba, ktorá nastáva pri pridaní novej témy, skúmame prečo sa tak deje a opravíme to.

    Dá sa to jednoducho opraviť tak, že jej priradíte rubriku.
    -------
    úprava príspevku: ak ste prispeli do témy a má priradenú rubriku, dokonca v rubrike ju vidno ale na hlavnej stránke nie, tak to je ďalšia chyba - hľadáme ju a odstránime, vďaka za nahlásenie!!!
    Naposledy upravil Richard : 28.05.13 at 12:09
    Žabinka Jahodový džem, aj Torty, majú priradenú rubriku Recepty, a nezobrazujú sa..
    Richard ano už som to testoval práve, to je ešte nejaká iná chyba, opravíme

    Debata sa nezobrazuje na hlavnej stranke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.