Zavrieť

Porady

Šrotovné

...navrhnite "šrotovné" za pracujúceho dôchodcu - riaditeľa školy. Však budú výberové konania na ďalších 5 rokov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    KATA50 Pozri príspevok
    ...navrhnite "šrotovné" za pracujúceho dôchodcu - riaditeľa školy. Však budú výberové konania na ďalších 5 rokov.
    ???

    Čo si tým chcela povedať?

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    A je ten riaditel naozaj suci do srotu? Vek u cloveka nebyva dovodom na zosrotovanie.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Prepáčte, ale skutočne hlúpa téma.

    KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

    celoživotný pedagóg KATA50
    Chcela som tým naznačiť stav, v akom sa nachádza riaditeľ školy, ktorý prejde výberovým konaním a zriaďovateľ je povinný s ním urobiť dodatok v pracovnej zmluve, že sa mu mení pracovné zaradenie z učiteľa na riaditeľa školy. ( 596/2003 §3 ods.3) A ako takto menovaný ak znova neprejde v novom výberovom konaní, po 5 rokoch stráca po skončení volebného obdobia prácu. Ani len nadbytočný nie je, pretože riaditeľ školy nemôže byť nadbytočný. Jednoducho iba na Úrad práce... A to mi pripadá naozaj ako do "šrotu". Ak som vás tým zneistila, rozladila, tak sa ospravedlňujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.