Zavrieť

Porady

NAZOV FILMU

Nevie mi niekto poradit nazov jedneho pravdepodobne americkeho filmu? Akteri (on a ona) si v nom pocas vianocnych nakupov omylom vymenia tasky s darcekmi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    mimirogers Pozri príspevok
    Nevie mi niekto poradit nazov jedneho pravdepodobne americkeho filmu? Akteri (on a ona) si v nom pocas vianocnych nakupov omylom vymenia tasky s darcekmi.
    Práve dnes to išlo v TV. Film sa volá Zamilovať sa, a hlavné postavy hrajú Rober de Niro a Meryl Streep. Teda nevymenili si tašky s darčekmi ale len knihy v kníhkupectve, ktoré kúpili pod stromček.
    P.S. Neviem, či náhodou neni ešte nejaký taký podobný film.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mimirogers Pozri príspevok
    Nevie mi niekto poradit nazov jedneho pravdepodobne americkeho filmu? Akteri (on a ona) si v nom pocas vianocnych nakupov omylom vymenia tasky s darcekmi.
    Mimirogers, bol si tu dnes a určite si videl odpoveď, ktorú si dostal. To fakt nemáš ani toľko slušnosti napísať, či to je to, čo si hľadal, ak si už za radu nepoďakoval... ????? Alebo si sa tak ponáhľal, že is nestihol nič napísať?

    Alebo ti stačí, že nejaký truhlík (sorry cloe, neber to osobne, často si za takého truhlíka sám pripadám - píšem, odpovedám a žiadna spätná reakcia) napísal, ty si dostal svoje a viac ťa nezaujíma. Stačilo zareagovať "Díky, to je ono", alebo "To nie je ten film". Hlboko si ma sklamal.

    Ale nič to, až budeš niečo potrebovať, určite sem zavítaš a dáš si tú námahu, aspoň otázku zadať.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Preco na mimirogers tak zhurta? Prvy prispevok a uz bol zdrbany. Mozno este nestihol film z odpovede ani pozriet. Zaujimave, aky je ten predvianocny cas nervozny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.