Zavrieť

Porady

POHODA

Mienim započať s JU v programe POHODA 2004 LITE kto mi poradí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rooibos je offline (nepripojený) Rooibos

    Rooibos
    Július
    Mienim započať s JU v programe POHODA 2004 LITE kto mi poradí
    Co chces poradit Julius? Rooibos

    june je offline (nepripojený) june

    june
    takistko zacinam s POHODOU, zatial som si stiahla len obmedzenu verziu, takze mozno preto nefunguje vsetko ako ma.

    viete mi niekto poradit - kde najdem hlavnu knihu a nieco ako prehlad analytickych uctov?

    dakujem

    Rooibos je offline (nepripojený) Rooibos

    Rooibos
    june
    viete mi niekto poradit - kde najdem hlavnu knihu a nieco ako prehlad analytickych uctov?
    June,

    nemam teraz moznost si Pohodu otvorit, ale ak si dobre pamatam hlavnu knihu najdes pod agendou Uctovnictvo/Uctovna osnova, pod tlacovymi zostavami. Ked nie tam tak pod Uctovnictvo/Uctovny dennik.
    Analyticke ucty si musis zadat sama a prehlad si zase mozes vytlacit resp. pozriet cez tlacove zostavy (v agende CTRL-T).

    Zdravi Rooiboska

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Môj klient sa rozhodol pre účtovanie v POHODE, sám si rozbehol sklady a na mne zostáva úloha realizovať ostatné účtovné operácie. Neviem sa zbaviť návyku zo softvéru ktorý používam. Bodlo by mi ak v okruhu Detvy alebo Zvolena sa najde ochotný užívvateľ POHODY a previedol by ma po menu POHODA.

    Ďakujem.
    Naposledy upravil apo : 26.05.05 at 21:16 Dôvod: Preklep

    Luci je offline (nepripojený) Luci

    Luci
    Myslim, ze STORMWARE ma vo Zvolene pobocku http://www.stormware.sk/sk/stw_zv.asp a aspon v minulosti platilo, ze prezentacie programu boli zdarma. Mozno by stalo za to obratit sa prave na nich. Ty si si program nekupil, takze sa mozes zahrat na potencialneho zaujemcu a nechat si ho predviest.

    jamajka je offline (nepripojený) jamajka

    jamajka
    Apo, neboj, zvykneš si. Mne sa to stalo minulý rok, že klient povedal "iba Pohoda, nič iné a basta fidli". Zo začiatku som z toho mala hlavu v smútku, teraz som si zvykla a už sa mi začína páčiť. Aj keď niekedy hľadám, hľadám a hľadám....

    jeso je offline (nepripojený) jeso

    jeso
    čítam vaše príspevky a teraz neviem ako sa rozhodnúť, bola som v tom, že na PU v novej sro si objednám POHODU, bola tu dosť chválená, no ale teraz neviem
    jamajka je to dobrý program, alebo nie , skús viac popísať...
    musíš ukončovať mesiace, ked chceš prejsť do daľšieho , alebo nie...

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Netreba ukončovať mesiace, keď prechádzaš do nového. Ak máš ešte nejaké iné otázky, kľudne sa pýtaj, rada odpoviem. :-)))

    jamajka je offline (nepripojený) jamajka

    jamajka
    Mesiace neuzatváraš, účtuješ stále v jednom kuse bez mesačnej uzávierky. Aj rok si uzatvoríš kedy ty chceš, ja mám napríklad ešte stále minulý rok, neurobila som údajovú uzávierku (ale to iba z čistej lenivosti). Veď príď na stretko do Nitry a pokecáme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.