Zavrieť

Porady

diety

Som szčo pracujem na inom mieste ako mám v živnostenskom liste. Mám nárok na diety? Poraďte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Máš nárok na výšku výdavkov najviac vo výške, aká je ustanovená pre zamestnancov podľa zákona o cestovných náhradách na stravovanie, ubytovanie, cestovné dopravnými prostriedkami a na výdavky spojené s pobytom v tomto mieste.
    Naposledy upravil Danila : 21.08.06 at 19:16

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Na uplatnenie týchto výdavkov je potrebné vyhotoviť cestovný príkaz.
    Keď cestujem mimo miesta podnikania, vyhotovím cesťák- mám nárok na 89 sk diety, ak som od 5-12h mimo;keď som v mieste mám nárok na 49 sk-uplatním stravný lístok. Som v obraze?

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    [quote=highlander]Keď cestujem mimo miesta podnikania, vyhotovím cesťák- mám nárok na 89 sk diety +prípadné cestovné náklady, ak som od 5-12h mimo;keď som v mieste mám nárok na 49 sk-uplatním stravný lístok. Som v obraze? Áno.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Ano, si v obraze. Daňový výdavok si uplatníš podľa toho, či si zamestnanec, alebo SZČO.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    highlander
    Strelcoviík za opravu.
    Niet ozaj za čo - nič som neopravoval, len trocha doplnil.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.