Zavrieť

Porady

Bankomat

Ako by ste mi poradili, keď môj šéf vyberá z účtu bankomatovou kartou 261/221 , ale netuším, kde ich použil - nemám ako spárovať účet 261-čo keď ich použíl na súkromné účely-veď nemám doklad. Som zúfala z celého tu fungujúceho "systému"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lila je offline (nepripojený) Lila

    Lila
    Určite na au 335, resp. ak ide o spoločníka firmy tak použiť aú 355.
    Pred koncom roka mu vytlačte jeho AÚ /v rámci inventarizácie / s tým, že potrebujete zlikvidovať jeho "zálohy". Samozrejme -nezabudnite sa na neho milo usmiať.

    brtkova je offline (nepripojený) brtkova

    vydata,1 dieta brtkova
    Ďakujem, takže budem účtovať- 355/221.

    a keby som to dala, že 261/221 a následne mu odporúčila urobiť PPd 211/261 a potom už by mal akože peniaze v hotovosti. Čo na to poviete? Môže to tak byť? A to by už bol jeho problém - proste má peniaze v hotovosti a hotovo.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    brtkova
    Ďakujem, takže budem účtovať- 355/221.

    a keby som to dala, že 261/221 a následne mu odporúčila urobiť PPd 211/261 a potom už by mal akože peniaze v hotovosti. Čo na to poviete? Môže to tak byť? A to by už bol jeho problém - proste má peniaze v hotovosti a hotovo.
    Lenže potom bude mať pokladníčka schodok v pokladni.

    brtkova je offline (nepripojený) brtkova

    vydata,1 dieta brtkova
    Problém je aj vtom , že ja robím všetko v jednej osobe. Pokladňu vediem iba účtovne, keď treba niečo kúpiť - šéf dá peniaze a kúpim alebo on keď uhrádza nejaké fa v hotovosti. Ja tu pokladničnú hotovosť ani nemám. Hovorím, že všetko je to na hlavu-preto som z toho zmätená a chcem , a sama neviem ako by som to zaúčtovala, aby to bolo správne....

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Záleží akou formou robíte pokladňu. Ak Ti podpíše PPD - tak OK, len aby vedel, že do pokladne mu pribudli peniažky. A záleží čo je účte napísané: Výber kartou, alebo aj zaplatil si nejaký nákup pre seba?

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Ale stále tam bude mať evidenčne peniaze, ktoré nikdy nevidela. A nebodaj v zlej chvíli pán konateľ dá k úhrade pokladníčke chýbajúce peniaze, predpokladám, že má podpísanú hmotnú zodpovednosť. Mne osobne sa celkom páči spôsob od Lili.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.