Zavrieť

Porady

na obrazovke sa mi objavila šeda škvrna? da sa nejako odstranit?

Naposledy upravil danyboy : 16.07.15 at 21:08
IMG-20150716-03582.jpg  
IMG-20150716-03581.jpg  
IMG-20150716-03580.jpg  
1/1
misoft danyboy - vraví ti niečo pojem reklamácia? Nájdi, vygúgluj, použi - informácie, hlavu i nohy....
misoft Hele hochu! Nevymazávaj popis, vráť to späť, na Porade nemáme radi, keď sa vymaže to podstatné!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    misoft ...a keďže je nový, nech zoberie pod pazuchu a kluše reklamovať....

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    ono to trochu vyzerá ako od magnetu? neprešiel si alebo niekto u teba doma okolo telky s magnetom alebo s niečím zmagnetizovaným?
    misoft Pri LCD monitoroch vplyv magnetického poľa je nepatrný. Magnetické pole je aktívne len na aktívne elektróny (týka sa CRT monitorov, televízorov). Vo vypnutom stave na LCD panel - žiadny vplyv.
    Ak by magnety pôsobili na LCD panel, tak v telkách by nesmeli byť ani reproduktory!
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj A čo má čakať až záruka vyprší?
    lujza.j Asi ako ho popakuje do servisu....ale ano nie je o com...je v zaruke...tak cau a reklamujem....
    Miloslav Bobocký Ty si na práškoch? Kto tvrdí že má čakať?! Ale nezadával by som otázku na tovar, ktorý je v záruke a rovno by som s tým mašíroval do predajne.
    marjankaj Ty. Načo sa teda vypytuješ, čo rieši? Na takýchto musíš polopatisticky a nie dávať "rébusy"To bude asi z toho tepla. Bež sa schladiť.
    buchač marjankaj (Dnes 14:53) Ty. Načo sa teda vypytuješ, čo rieši? Na takýchto musíš polopatisticky a nie dávať "rébusy"...
    ===========================
    Poniektorým zadávateľom by sa zišlo skôr lopatou a nie po lopate...
      zbaliť

    R_R je offline (nepripojený) R_R

    R_R
    Skus dat v TV samodiagnostiku obrazu, ak to nepomože tak je to ,, Stain Mura,,- určite reklamovať TV toto sa nedá opraviť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 samodiagnostika obrazu existuje aj na LCD TV?
    R_R Je to v menu, treba hladať ale sú to iba také
    monoskopy
    misoft Táto "samodiagnostika" to je len kontrola zobrazovania, nastavenia farieb, linearity obrazu. Ale nerieši podsvietenie - ono totiž nespadá do zobrazovania videosignálu.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Máš dve možnosti.

    1. Kladivo
    2. Záruka

    Vrelo by som doporučoval tú druhú možnosť.
    misoft A keď nechce druhú .... i prvá stačí.....

    na obrazovke sa mi objavila šeda škvrna? da sa nejako odstranit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.