Zavrieť

Porady

Praca vo vaznici

Pracujem vo väznici ako externý zamestnanec mam nárok na rizikový príplatok

Môj zamestnávateľ vyhral verejné obstarávanie na výuku odsúdených, striedame sa tam s kolegyňou a chodíme tam štyri krát do týždňa v rozmedzí od5 do 7 hodín denne. Ja chcem len vedieť či mám tiež nárok na nejaký rizikový príplatok počas týchto dní, ktoré vyučujem.
Naposledy upravil Vladimír Staššák : 28.06.15 at 08:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Z tejto jednej vety sa nedá posúdiť, ako externý zamestnanec pracuješ, na aký druh pracovného vzťahu /pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, zmluva o spolupráci......atď/.....upresni otázku a bude sa dať napísať aj správna odpoveď.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    To konštatuješ, či sa pýtaš?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vladimír Staššák nekonštatujem ale sa pýtam
    Peggynka A také poznáš: ??????
    Chobot Hlavné, že rozdávaš mínusky.
    marjankaj Nediv sa, za takéto rady príplatok nedostane. Teda podľa neho sú také rady neužitočné. Aj to o ňom dosť vypovedá.
      zbaliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Chobot
    To konštatuješ, či sa pýtaš?
    Je to debata. Chcel sa iba pochváliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    terezamaria
    Z tejto jednej vety sa nedá posúdiť, ako externý zamestnanec pracuješ, na aký druh pracovného vzťahu /pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, zmluva o spolupráci......atď/.....upresni otázku a bude sa dať napísať aj správna odpoveď.
    To nebola otázka. Zrejme robí agitáciu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    terezamaria
    Z tejto jednej vety sa nedá posúdiť, ako externý zamestnanec pracuješ, na aký druh pracovného vzťahu /pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, zmluva o spolupráci......atď/.....upresni otázku a bude sa dať napísať aj správna odpoveď.
    HLAVNE, na akom poste je.
    Lebo bachar by sa nepýtal...a účtovníčka nárok určite nemá.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Neuviedol si podľa ktorého zákona si odmeňovaný. V Zákonníku práce ani v zákone 553/2003 sa pojem "rizikový príplatok" neuvádza. Na ten majú nárok len príslušníci policajného zboru.
    Vladimír Staššák Ja som pedagogický pracovník a som zamestnaný ako Majster odborného výcviku a chcel som vedieť či mám nárok na nejaký príplatok keďže vyučujem odsúdených vo väznici.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Si príslušníkom ZVJS? Nie? Nemáš! Ak si len externý pracovník, pracuješ buď na dohodu, príp. PZ, ale u svojho zamestnávateľa! On potom prideľuje prácu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.