Zavrieť

Porady

Dovolenka v Thajsku

Ahojte...chcela by som nejaké rady ohľadom dovolenky v Thajsku v novembri, máme výročie sobáša s manželom a chcela by som ho prekvapiť. Na ktorú cestovku sa obrátiť, aby sme sa nesklamali?
Usporiadat
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

www.rudolfreisen.cz jednoznacne najlepsie ceny pri odletoch z Mnichova
alebo ck ecomm bratislava
najlepsie vsak individualne, ale kedze idete prvy krat tak radsej cestovka.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Babe Babe

Babe je offline (nepripojený) Babe

Dovolenku v Thajsku by som doporučovala individuálnu. So sprievodcom Lonely Planet sa to dá krásne naplánovať. Krabi, alebo Koh Samui nič nepokazíš. Doprava aj ceny sú skvelé.
Ak to ale chceš exkluzívne, že Ti všetko zorganizujú, tak potom možno www.bubo.sk, www.leonardo.sk.
0 0
Tatiana 1 Tatiana 1

Tatiana 1 je offline (nepripojený) Tatiana 1

Bola som na dovolenke v Thajsku minuly rok v novembri s CK Bubo. Bol to poznavaci zajazd Thajsko-Malajzia-Singhapur s pobytom pri mori, oblast Krabi.Bolo super, nakrajsia dovolenka aku som zazila. Thajsko je uzasna krajina, uzasni ludia, strava, more,doporucujem.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Najlacnejsia letenka- Aerosvit airlines - boeing 767, Budapest -Kiev - Bangkok.
taxik z letiska do Pattaye zjednavat na 1.500 bath.
ubytovanie centrum ulica soi Boakaw ,da sa najst slusna izba aj za 600bath/noc. letenka z pattaye-UTAPAO letisko na Koh Samui alebo Koh Phuket cca 5.000 Bath spiatocna.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

Majka K Pozri príspevok
Ahojte...chcela by som nejaké rady ohľadom dovolenky v Thajsku v novembri, máme výročie sobáša s manželom a chcela by som ho prekvapiť. Na ktorú cestovku sa obrátiť, aby sme sa nesklamali?
Ahoj Majka,

aj ja mám s manželom na rok okrúhle výročie svadby, a chystám podobné prekvapko ako ty, a tiež do Thajska.Keďže nie sme skúsení cestovatelia ,a moja angličtina je veľmi chabá /ale budem sa zdokonaľovať/ neriskujem to po vlastnej osi, a tiež hľadám po internete všeko možné o krajine a tiež sledujem a porovnávam ponuky jednotlivých kancelárií a internetových serverov.Môj sen je ísť na 15-17 dní a zájazd spojiť s prehliadkou Bankoku a potom pobyt na nejakom ostrove.Podľa toho čo som všelikde vyčítala asi by som sa najradšej pozrela na "kokosový" ostrov KOH SAMUI alebo hornatý KOH CHANG.Existuje toho na internete strašne veľa ,a tak študujem na nete aj recenzie, aby som vedela čo ma čaká.Ak by si chcela pridám zoznam takých naj... webových stránok.Alebo si si už vybrala?Daj vedieť kde a za čo.Ja ešte stále hľadám.Už som si vytvorila aj v execeli tabuľku a tam si vždy ukladám keď niečo zaujímavé nájdem aj s popisom,počtom dní, cenou a cestovkou.A potom už budem len selektovať ,až sa hádam k niečomu prepracujem.Ale mám trošku viac času ako ty.Tak pekne vyberaj a hoď sem potom info čo si vybrala.A ak má niekto konkrétne dobré skúsenosti tak poraďte ako Majke tak aj mne.
Ďakujeme.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Na Koh Samui sa treba pripravit na vyssie ceny/najlepsia plaz shaweng/ a Koh Chang je sice pekny ,hlavne white sands beach,ale strasna nuda.max 3dni.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

pivko Pozri príspevok
Na Koh Samui sa treba pripravit na vyssie ceny/najlepsia plaz shaweng/ a Koh Chang je sice pekny ,hlavne white sands beach,ale strasna nuda.max 3dni.
A čo ostrov Krabi? Ja by som najradšej leňošila niekde na krásnej pláži s bielym pieskom, palmami, pozvoľným vstupom do mora, teplou vodičkou, a večer nejaké romantické prechádzky po nejakom mestečku, ráno na trhu so všetkým možným, večere v príjemných reštauráciách, a zopár výletov po ostrove.Ubytko hneď pri pláži,nemusí byť luxusné,ale čisté s klímou, a najradšej nejakú vilku s prípadným bazénom.A samozrejme prehliadka Bankoku.To je moja predstava o dovolenke pre nás ,manželov v strednom veku v Thajsku.Dá niekto typ na takýto ,dúfam, uskutočniteľný sen?
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Doporučujem ubytovať sa na Phukete-Pathong , Karon , alebo Kata beach a odtial chodit na vylety po ostrovoch ako Phi phi , Ko Phang Na atd.
ceny vyletov su v porovnani s dovolenkami inde -smiešne nizke.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

BOND Pozri príspevok
Doporučujem ubytovať sa na Phukete-Pathong , Karon , alebo Kata beach a odtial chodit na vylety po ostrovoch ako Phi phi , Ko Phang Na atd.
ceny vyletov su v porovnani s dovolenkami inde -smiešne nizke.

Ďakujem za radu,

ale po prečítaní mnohých recenzií som Phuket vylúčila.A čo sa týka výletov,postačí mi Bankok a potom miestne výlety po ostrove .Každý má niečo zaujímavé.Nechcela by som sa premávať jednotlivými ostrovmi,zvlášť nie na lodi, z ktorej mám panický strach.Ale ďakujem za tip.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Ake recenzie??? bol som na Phukete 11x kazda cesta min. 1 mesiac, presiel som cele Thajsko od hora az dole po Malaiziu a na Phuket nedam dopustit.
Ostatne Thajsko je juhocinske more a to sa nikdy nevyrovna andamanskemu co je vlaste skoro otvoreny indicky ocean.
1 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Este ku tomu Bangkoku- /KRUNG THEP/
na Bangkok staci aj zaplatena prehliadka cestovnou agenturov, pozries kralovsky palac, wat po kde je zlaty budha , povozis sa lodou po kanaloch , pozries kralovske lodenice nakrmis sumce a koniec.inac je Bangkok o nicom len smrad dusno a ceny v obchodoch su vysie ako v Pattay.
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Aj mňa zaujíma Thajsko , takže som rada. že konečne sa tu píše aj o cestovaní na vlastné riziko, nie cez cestovku, i keď som pozerala letenky stále tomu nerozumiem koľko by ma vyšla letenka + ubytko cca 10 dňová dovolenka do Thajska nie cez cestovku? Ako sa dobre ubytovať? Počula som , že ceny sú tam nízke, ako je to s výletmi, veľmi ma láka ostrov Phi phi. Mňa zaujíma ohľadom Thajska, všetko takže ak máte niekto skúsenosti píšte budem Vám veľmi povďačná.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

uz treti rok po sebe /chodim do Thajska zhruba 2x do roka/ lietam s ukraincami.
ako som uz pisal AEROSVIT AIRLINES, letenka Budapest-Kiev-Bangkok v sezone cca od 1.11. do 31.3. - 26.500,- ak si ju rezervujes aspon pol roka vopred.mimo sezonu cca 21.000,-.
da sa este lacnejsie s Cathay pacific ,ale je to cez pol zemegule ,prestup London,Hong Kong-Bangkok.
dalo by sa este lacno z Mnichova ,ale ja to mam do Mnichova 1.000km.
ak ta este nieco zaujima napis.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

BOND Pozri príspevok
Ake recenzie??? bol som na Phukete 11x kazda cesta min. 1 mesiac, presiel som cele Thajsko od hora az dole po Malaiziu a na Phuket nedam dopustit.
Ostatne Thajsko je juhocinske more a to sa nikdy nevyrovna andamanskemu co je vlaste skoro otvoreny indicky ocean.
Prepáč Bond,

nechcela som Ťa uraziť.Určite je Phuket ako ostrov pekný.Len pre mňa moc veľký a moc prešpikovaný turistami.A recenzie som čítala na rôznych dovolenkových serveroch.A aj keď sa mi aj niektorý hotel alebo vilka na Phukete celkom pozdávala ,celý zájazd vyšiel neskutočne draho.A to si pre dve osoby nemôžem dovoliť.A keďže som V Thajsku nikdy nebola a nie som až taká dobrodružná povaha ,a takisto moja angličtina je v počiatočnom štádiu, nemôžem si dovoliť a ani nemám odvahu cestovať na vlastnú päsť,aj keď je to určite lacnejšie.Už som aj našla nejaké ubytovanie na ostrovoch ,ktoré patria Čechom alebo aj Slovákom, stačí zabezpečiť letenku a dopraviť sa na miesto, ale fakt v tom nie som zbehlá. Asi by som sa bála.To by sme museli ísť s niekým skúsenejším ,takže toľko.Tiež neviem porovnať aké je Andamské a aké Juhočínske more.Ale ja nevyhľadávam more na potápanie a pozorovanie podmorského života,naopak ja sa všelijakých potvoriek a rýb bojím ,takže som rada ,keď sa okolo v mori nič podozrivé nepohybuje a tak na rozdiel od mnohých vyhľadávam more kde to až tak nežije.To som napríklad zažila v Tunisku ,kde okrem pár medúz nič neplávalo a potom na Zakyntose,kde bolo more neskutočne čisté a krásne ,bez akejkoľvek rybky,aj keď pre mňa trochu chladnejšie.To len pre vysvetlenie.Každému sa páči niečo iné.A ja som si prečítala dobré recenzie práve na tieto ostrovy KOH SAMUI,KRABI a KOH CHANG.Preto som sa na ne zamerala.Verím tomu čo píšu ľudia a nie cestovky.Preto verím aj Tebe ,že Phuket je pekný ostrov,ktorý má čo ponúknuť .A ešte som nepovedala posledné slovo.Informácie zháňam ďalej a dám si poradiť.Takže Ti moc ďakujem za tvoj názor a za tvoje rady ,a budem rada keď sa ešte niekto pridá a napíše svoje skúsenosti a prípadne tipy na super dovolenku v Thajsku.
Takže Bond, ešte raz díky.
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Bond ďakujem ti veľmi pekne za info, pozerala som aj niejaké letenky našla som cca za 20. 000, ale podrobne som to neskúmala či by to bolo cez pol zemegule, treba si kúpiť mapu Thajska a tak hľadať ubytko? Ako hľadať ubytko dobré a za prijateľnú cenu? Voped dík, dúfam, že moc ťa stým neotravujem. S pozdravom Bábika
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Ahoj bábika.ak sa ti podari najst za 20.000,- tak napis aka spolocnost a odkial.
ja sa chystam zase 02/2008. ubytko jednoznacne osobne na mieste , cez internet su pevne ceny a na mieste sa da zjednavat ako na trhu.akurat si vyber co by sa ti pacilo.ja chodim stale na mesiac a hotel ktory stoji na noc 1.200,- bath si zjednam na 12.000/mesiac + elektrika a voda zvlast kolko spotrebujem...cca 3.000,-/mesiac.tak ze vlastne mam za 15.000,-ubyt na mesiac.
tu je ten hotel :http://www.chabahutresortpattaya.com
prikladam este mapu :http://www.thaiwaysmagazine.com/patt...p_pattaya.html
Naposledy upravil BOND : 18.08.07 at 08:25
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Bond veľmi pekne ďakujem, ak nájdem tú letenku čo som pozerala ozvem sa ti určite. Bábika
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

vcera som stretol znameho tak ma letenku za 25.200,- EVA air priamy let z Viedne, ale teraz oktober tak ze to bude este mimosezonna cena.
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Bond ja som našla tieto na nete ale ja nie som v tom zbehlá takže ti to posielam a over si to všetko je z Viedne do Phuketu sú to ale sumy bez letiskových poplatkov Martinar Holland 19.379,CHina Airlines 19.909, Catay Pacific Airways 21.433,
KLM 24.149, Air France 23.619,KLM 23.156, Malaysia Airlines 22.692, ale neviem dlžky letu dátumy pobytu sú všetky od 1.2. do 10.2. návrat ja som hľadala tak na 10 dní, neviem či ti to pomôže ale snáď, ozaj ešte jedno a cez cestovku sa letenka nedá dáko vybaviť zľavnene? A ako je to s pobytom detí v Thajsku odporúčaˇš brať deti do Thajska alebo nie. Díky za info. Držím palce na dobrú cenu letenky a pekný pobyt v Thajsku. Bábika
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

bábika Pozri príspevok
Bond ja som našla tieto na nete ale ja nie som v tom zbehlá takže ti to posielam a over si to všetko je z Viedne do Phuketu sú to ale sumy bez letiskových poplatkov Martinar Holland 19.379,CHina Airlines 19.909, Catay Pacific Airways 21.433,
KLM 24.149, Air France 23.619,KLM 23.156, Malaysia Airlines 22.692, ale neviem dlžky letu dátumy pobytu sú všetky od 1.2. do 10.2. návrat ja som hľadala tak na 10 dní, neviem či ti to pomôže ale snáď, ozaj ešte jedno a cez cestovku sa letenka nedá dáko vybaviť zľavnene? A ako je to s pobytom detí v Thajsku odporúčaˇš brať deti do Thajska alebo nie. Díky za info. Držím palce na dobrú cenu letenky a pekný pobyt v Thajsku. Bábika
Ahoj bábika. na 10 dni by som ti ani individualne neodporucal-zbytocne draha letenka.cez cestovku sa da letenka charterova,mne to ale nevyhovuje , lebo tam je max.pobyt 2 tyzdne.ja som bol zo synom prvy krat ked mal 8 rokov ,ale svedi, fini tam chodia aj z batolatami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať