Zavrieť

Porady

Vratenie penazi za prsten

Dobry vecer.
Chcela som sa Vas opytat na radu. Priatel mi kupil prsten, ktory mi velmi nesedi. Pri kupe ho predavacka ubezpecila, ze ak nebude vyhovovat, nie je problem s vratenim. Hned na druhy den ho teda prisiel vatit, ale kedze tam bola uplne ina predavacka, povedali mu, ze mu ho jedine vymenia za iny. Ale ziadny iny sa mu nepacil, tak mu predavacka povedala, ze o 2 tyzdne dostanu tovar a potom si moze prist vybrat. Ale kedze to ma byt darcek, 2 tyzdne cakat nechce. Da sa s tym nieco spravit? Pretoze bez ubezpecenia predavacky, ze ak pride na druhy den, s vratenim nie je problem, by ho nekupil. Ma nejaku sancu na vratenie penazi?
Pretoze si nemyslim, ze je v poriadku, ak vam jeden den povedia jedno a na druhy nieco uplne ine.
Vopred velmi pekne dakujem.
Lenka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zo zakona nemas narok na vratenie penazi.
    Je iba na predajcovi, ci sa rozhodne peniaze za dovar vratit.

    Vela predajcov vychadza zakaznikom v ustrety,hlavne v tomto vianocnom obdobi tym, ze vymeni tovar,alebo po predoslom dohovore vrati peniaze. Zalezi od serioznosti predajne...
    Mali by ste ist priamo za predavackou s ktorou ste sa o vrateni penazi dohodli...

    Vratenie penazi za prsten

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.