Zavrieť

Porady

Slovenske programy v Taliansku

Vie mi niekto poradit ako sa daju pozerat skovenske programy v Taliansku? idealne cez internet, alebo aj inak. Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 12.02.15 at 11:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Je tu aj možnosť pozerať v tv archívy Slovenských a Českých tv. Nejde v nich všetko čo odvysielajú ale to čo je ich. Čiže správy, publicistika,ich seriály... Potrebuješ pripojenie na internet a linuxový satelitný prijímač s OS Enigma2 alebo Android. Ak si kúpiš Engmový tak treba doň nainštalovať plugin Archývy czsk tv, cez Total commander sa doň dajú dopísať aj funkčné streamy tv ak o nejakých vieš. V Androidovom prijímači treba mať nainštalovaný XBMC alebo novšie KODI. Zopár staníc cez archívy má aj živé vysielanie. Androidový prijímač vďaka XMBC jevýborné multimédium, funguje na ňom skvele Skype. Neviem však či v zahraničí je možnosť sledovať archív napríklad STV, zistíš to ak sa pripojíš počítačom na ich archív. Nepotrebuješ mať pripojenie na satelit aby to takto fungovalo. U dobrého SK predajcu vieš kúpiť prijímač už pripravení tak ako som to popísal. Cena + - 150E.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Je vela stranok,kde sa da pozerat slovenske TV. Daj si do googla slovne spojenia typu pozeranie TV v zahranici a pod. Ja vyuzivam napr. Spusti net.
    Ak mas tablet stiahni si z google play aplikacie Slovenske a ceske Tv, TV v mobile atd. A pozeras bez obmedzeni
    JaPa177 a da sa to ale nejak spojit s televizorom? viem ze online sa da sledovat, ale hladame nejake riesenie aby sme mohli pozerat normalne ako na slovensku.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V Taliansku by nemal byt problém s pokrytím SkyLink, teda ak mas kde nahodil satelit a kúpiš si kartu.
    JaPa177 tak to je potom jedine riesenie? my satelit mame (v bytovke) ale vraj v taliansku sa nepouziva Astra, preto ak by som chcela aj talianske aj slovenske programy, musela by som mat 2 satelity...tak mi povedali... len by som sa chcela vyhnut dvom satelitom
    brodozz Z1 tanierom 80cm a viac+2 lnb na drziaku+1 disek swich pozeras Astru 23 a Hod birt 13 kde mas free Rai tv,na ak chcete plateny paket na talijanoch tak asi len prehadzovat carty v citacke,al reciwier s 2 sachtami

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Taliansko je pekna krajina a ty si tam chces ladit slovenske televizie? na co si kazit dovolenku?

    Slovenske programy v Taliansku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.