Zavrieť

Porady

Medivit???

Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?
Usporiadat
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
7 dní to ani oni nevydržia, ja by som to na Vašom mieste skúsil ....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

nika.sum Pozri príspevok
Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?
Pre istotu si ešte zisti, čo je zahrnuté v cene tohto relaxačno poznávacieho zájazdu.

Mne prišla výhra plavby po Níle - bez dopravy (samozrejme, že takéto výhodné "ponuky" hádžem do koša). Bližšie informácie som mala dostať ať pri osobnom prebratí výhry - zaďakovala som ...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

doktor23 Pozri príspevok
7 dní to ani oni nevydržia, ja by som to na Vašom mieste skúsil ....
No pri nasom malom nas vyzenu urcite niekam von. Len som chcela vediet, ci uz niekto neprijal ich ponuku a nebolo mu nieco blizsie povedane o tom zajazde. Ale asi to tiez skusime, vydrzime nejake 2 hodinky a nahovorime nejakych znamych, dufam, ze sa nad nami zlutuju.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

veronikasad Pozri príspevok
Pre istotu si ešte zisti, čo je zahrnuté v cene tohto relaxačno poznávacieho zájazdu.

Mne prišla výhra plavby po Níle - bez dopravy (samozrejme, že takéto výhodné "ponuky" hádžem do koša). Bližšie informácie som mala dostať ať pri osobnom prebratí výhry - zaďakovala som ...
To bolo prve co som sa pytala, ci je to komplet cely zajazd alebo si budem musiet nieco doplacat. Vraj je to komplet, ale urcite chcem vediet viac, prinajhorsom ma to bude stat len to jedno zorganizovane stretnutie so znamymi a ich vyrobkami.
0 0
Juraj91 Juraj91

Juraj91 je offline (nepripojený) Juraj91

nika.sum Pozri príspevok
To bolo prve co som sa pytala, ci je to komplet cely zajazd alebo si budem musiet nieco doplacat. Vraj je to komplet, ale urcite chcem vediet viac, prinajhorsom ma to bude stat len to jedno zorganizovane stretnutie so znamymi a ich vyrobkami.
Ahojte, ja som to isté dostal včera. Zistoval som to a zistil som nasledovné. Ide o poznávací zájazd: 4 dni chodíš po pamiatkach v Turecku, 2 dni si pri mori. Platíš si letenku ktorá stojí od 250 Eur do 325Eur za osobu. Máš len raňajky, keď si chceš dokúpiť večeru platíš 75 eur/osobu. Rátal som to pre dve osoby vychádza to okolo 800Eur doplatiť. Sám neviem čo mám robiť a dnes chcú ku nám prísť.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?
Nika, Nika, ty taká "stará" skúsená poraďáčka sa dáš na niečo také nahovoriť? -nič nebude za tú konečnú cenu a určite tam budeš mať v lepšom prípade doplatky navyše a vyjde vás to tak ako normál dovolenka a v horšom prípade? Radšej som ticho...
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj91 Pozri príspevok
Ahojte, ja som to isté dostal včera. Zistoval som to a zistil som nasledovné. Ide o poznávací zájazd: 4 dni chodíš po pamiatkach v Turecku, 2 dni si pri mori. Platíš si letenku ktorá stojí od 250 Eur do 325Eur za osobu. Máš len raňajky, keď si chceš dokúpiť večeru platíš 75 eur/osobu. Rátal som to pre dve osoby vychádza to okolo 800Eur doplatiť. Sám neviem čo mám robiť a dnes chcú ku nám prísť.
Pošli ich do kelu. Ak chceš lacnú dovolenku, hľadaj cez cestovky last-minute..., napr. tu

http://www.fifo.sk/ultra-last-minute/
4 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Juraj91 Pozri príspevok
Ahojte, ja som to isté dostal včera. Zistoval som to a zistil som nasledovné. Ide o poznávací zájazd: 4 dni chodíš po pamiatkach v Turecku, 2 dni si pri mori. Platíš si letenku ktorá stojí od 250 Eur do 325Eur za osobu. Máš len raňajky, keď si chceš dokúpiť večeru platíš 75 eur/osobu. Rátal som to pre dve osoby vychádza to okolo 800Eur doplatiť. Sám neviem čo mám robiť a dnes chcú ku nám prísť.
Toto som chcela vediet, este som sa nedohodla a ked budu volat odmietnem. Len som na jeden okamih myslela, ze sa stastie unavilo...ale tesim sa ze sme zdravi a na poriadnu dovolenku radsej nasetrime a pockame, mozno aj o rok.


Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nika, Nika, ty taká "stará" skúsená poraďáčka sa dáš na niečo také nahovoriť? -nič nebude za tú konečnú cenu a určite tam budeš mať v lepšom prípade doplatky navyše a vyjde vás to tak ako normál dovolenka a v horšom prípade? Radšej som ticho...
Praveze nenaletela, vzdy kazdeho hned zrusim, len som na maly okamih zavahala. Takze stretko so znamymi zorganizujeme inokedy a bez matracov a inych vyrobkov. Dakujem za nazory.
0 0
moska moska

moska je offline (nepripojený) moska

Tak mne volali včera a tiež som im povedala, že tomu neverím. Ale nahlodalo ma to a našla som toto:
http://www.medivit.sk/web/exposition...april2010l.pdf
je to len o šťastí. Seansu absolvujeme a potom sa bude losovať. Nemusí sa asi doplácať, ale zaplatí sa daň...
Takže, kto chce nech sa zapojí. Mne sa nechce, tak to nechám pre iných - ako všetky takéto ponuky odmietam, aj keď moje kolegyne si takto prišli k nejakým veciam ako sú deky a iné...
Tak držím palce
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Tento rok to teda nebude, nakoľko žrebovanie je 27.10.2010.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

moska Pozri príspevok
Tak mne volali včera a tiež som im povedala, že tomu neverím. Ale nahlodalo ma to a našla som toto:
http://www.medivit.sk/web/exposition...april2010l.pdf
je to len o šťastí. Seansu absolvujeme a potom sa bude losovať. Nemusí sa asi doplácať, ale zaplatí sa daň...
Takže, kto chce nech sa zapojí. Mne sa nechce, tak to nechám pre iných - ako všetky takéto ponuky odmietam, aj keď moje kolegyne si takto prišli k nejakým veciam ako sú deky a iné...
Tak držím palce
Ja som ich tiez odmietla. Ale ked mi vtedy volali, pani povedala, ze ziadne zrebovanie nebude, ked seansu absolvujeme tak dostaneme certifikat. Tiez sme uz vdaka nim ziskali paplony (to som uz pisala) a nezakupili sme si nic. Mozno keby ta ponuka neprisla v tomto case, tak by sme seansu absolvovali aspon zo zvedavosti.
0 0
gabca888 gabca888

gabca888 je offline (nepripojený) gabca888

mne volali tuším v pondelok a hneď som sa pýtala čo je za tým - a povedala vraj platia len ubytovanie. cestu a všetko ostatné si platí každý sám.
možno sa to aj tak oplatí, ale mňa už vôbec ale vôbec nebavia tieto "seansy" ako píšete. "bude to len pol hodinu trvať" a potom stále zistíme že prešla už jeden a pol hodina a ešte zďaleka nepovedali všetko
okrem tupperware odmietam už zásadne všetko.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

gabca888 Pozri príspevok
mne volali tuším v pondelok a hneď som sa pýtala čo je za tým - a povedala vraj platia len ubytovanie. cestu a všetko ostatné si platí každý sám.
možno sa to aj tak oplatí, ale mňa už vôbec ale vôbec nebavia tieto "seansy" ako píšete. "bude to len pol hodinu trvať" a potom stále zistíme že prešla už jeden a pol hodina a ešte zďaleka nepovedali všetko
okrem tupperware odmietam už zásadne všetko.
my sme tak organizovali u tejto firmy jednu za ktoru boli tie spominane paplony. Bola u nas kamaratka aj s mamou a s jej vtedy 2 rocnym synom a tiez sme mali nasho dvojrocneho doma. Ja som tu pani co volala na to upozornila. Mysleli sme ze ich tak skor vystveme. Bolo dost teplo, prisiel panko celkom mily so svojimi tovarmi na predvadzanie. Trvalo to asi dve hodiny. Nase deti si to celkom uzili, najviac sa im pacil matrac, ktory riadne otestovali. Len chudak panko, odchadzal spoteny ako mys a bez obratu, lebo aj ked matrac bol super, cena bola tiez supeeer-vysoka. Verila som, ze po tom zazitku sa uz nikdy neozvu.
0 0
oldo325i oldo325i

oldo325i je offline (nepripojený) oldo325i

Ak uz niekto absolvoval tuto seansu PROSIM napiste sem ako to presne je s tym zajazdom do Turecka. Dakujem moc.
0 0
gabca888 gabca888

gabca888 je offline (nepripojený) gabca888

pozri príspevky vyššie - je to tu popísané kto čo vedel
0 0
meggan meggan

meggan je offline (nepripojený) meggan

Vcera som sa vratila z dovolenky v Turecku, ktoru zabezpecovala firma Medivit. Mozem povedat, ze apsolutna spokojnost. Sestra zorganizovala seansu na ktorej si zakupila madrace a jej znami nejaku vyhrievaciu podlozku. Tym ziskala narok na dovolenku v Turecku a jej znami tym,ze urobili obrat tiez. Neviem posudit kvalitu vyrobkov, lebo som ich nevidela, ale vacsina ludi co cestovali s nami si chvalili. ja nie som na take seansy, skor to zavrhujem a nikdy som nic take nerobila, ale dovolenka bola fantasticka a to som toho uz dost precestovala. Platili sme si letenku a doplacali vecere.Ranajky aj vecere boli formou svedskych stolov. Byvali sme v 5* hoteloch, kde sme vyuzivali zadarmo sauny,vnutorne bazeny......Bolo organizovanych kopa vyletov,ktore sme neplatili. Nadherny zazitok bol navsteva Pammukale a kopa, kopa ineho. Taku skvelu delegatku ako tam som este nezazila. Hadam som niekomu pomohla zorientovat sa, lebo ani ja na take veci ako dovolenka zadarmo moc neverim, jasne, ze to bolo za tu cenu letenky, ale tie sluzby co boli poskytnute boli za daleko viac penazi.
0 0
misicka86 misicka86

misicka86 je offline (nepripojený) misicka86

meggan Pozri príspevok
Vcera som sa vratila z dovolenky v Turecku, ktoru zabezpecovala firma Medivit. Mozem povedat, ze apsolutna spokojnost. Sestra zorganizovala seansu na ktorej si zakupila madrace a jej znami nejaku vyhrievaciu podlozku. Tym ziskala narok na dovolenku v Turecku a jej znami tym,ze urobili obrat tiez. Neviem posudit kvalitu vyrobkov, lebo som ich nevidela, ale vacsina ludi co cestovali s nami si chvalili. ja nie som na take seansy, skor to zavrhujem a nikdy som nic take nerobila, ale dovolenka bola fantasticka a to som toho uz dost precestovala. Platili sme si letenku a doplacali vecere.Ranajky aj vecere boli formou svedskych stolov. Byvali sme v 5* hoteloch, kde sme vyuzivali zadarmo sauny,vnutorne bazeny......Bolo organizovanych kopa vyletov,ktore sme neplatili. Nadherny zazitok bol navsteva Pammukale a kopa, kopa ineho. Taku skvelu delegatku ako tam som este nezazila. Hadam som niekomu pomohla zorientovat sa, lebo ani ja na take veci ako dovolenka zadarmo moc neverim, jasne, ze to bolo za tu cenu letenky, ale tie sluzby co boli poskytnute boli za daleko viac penazi.
ahoj meggan a kolko si doplacala? my sme mali takuto prezentaciu predvcerom a mame certifikat na zajazd do turecka a vahame s manzelom ci ist alebo nie,pre nas je dost podstatna aj cena za doplatok. dakujem za info.
0 0
meggan meggan

meggan je offline (nepripojený) meggan

Misicka za letenku som platila okolo 290 euro a doplacala som si vecere 75 euro,tie vecere nie su povinne, ale fakt stali za tie prachy. Tam sme apsolvovali rozne vylety co boli zadarmo, ale dali sa dokupit aj ine, ak mal niekdo zaujem. A cena letenky sa odvija od terminu kedy sa rozhodnete ist.
0 0
azuritko113 azuritko113

azuritko113 je offline (nepripojený) azuritko113

Ahoj ty nemusis prijat ten pobyt v Turecku ale mozes si vybrat paplon.Mne tiez takto volali a ponukli pobyt ale som im hned povedala ze ja na letenky nemam tolko penazi tak mi ponukli paplon.Povedal,ze staci zohnat dva manzelske pary alebo niekoho z rodiny alebo kamaratky a paplon je nas.Ja som zohnala 3 kamaratky a jedneho kamarata a ked prisiel takp ovedal ze darcek nedostanem pretoze to su neni manzelske pary.Na rovinu som mu povedala ze keby to povedal hned do telefonu tak to hned aj zrusim,pretoze maloktory chlap (cize manzel) by prisiel na taketo nieco co trva minymalne 2 hodiny.No ale nakoniec z nich spravil manzelske pary a paplon sme dostali a mozem povedat ze je perfektny,lahucky ako pierko.Len sa netreba dat zaskocit.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Mne sa zdá, že všetky takéto superkšefty aj tak pomôžu akurát TV Markíza, aby mali o čom natáčať Lampáreň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať