Zavrieť

Porady

vyskakovacie okná

prosím vás začali mi v mozile vyskakovať rôzne okná-reklamy hry ale hrozne veľa, mám zaškrtnuté blokovať, ale aj tak vyskakujú dokonca, po anglicky, že system eror aby som spustila scan. čo s tým už som spustila spybot aj avast ale nič mi nepomohlo, dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    sybila3 veď to píšem, že to mám zaškrtnuté aj tak mi po bokoch volake hry naskakujú a hocikde rôzne somariny. nainštalovala som adblock-plus aj tak to tam mám........
    sybila3 porradí niekto súúúúúúúúrne

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    správne nastavený adblock+ . ak je nezaškrtnuté "vypnúť na porada.sk" - vtedy sú blokované
    adblock.png  

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    klikni na Nástroje, Rozšírenia a skontroluj či sa ti tam niečo nezvané nedoinštalovalo medzi rozšírenia a pluginy.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sybila3 už som si stiahla spyhunter ten mi našiel 1995 hrozieb ale nedali sa mi odstrániť až po zakúpení licencie, tak som stiahla od microsoft tem ni našiel odstránil ale nie, ten malwarebyte som si včera stiahla ale mi neodstránil všetko určite..........
    mecky pouzite to jrt a adwcleaner,
    ak to nepomoze, tak bud niekomu pc dajte na vycistenie,
    alebo chodte na forum.viry.cz tam sa cisteniu na dialku venuju
    srska mne pri probléme - http://www.porada.sk/t223970-ako-sa-...-a-reklam.html - pomohlo toto - https://support.mozilla.org/cs/kb/ob...tsiny-problemu
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.