Zavrieť

Porady

Lacné ubytovanie v Prahe na leto 2013

Dobrý deň, chcela by som stráviť letnú dovolenku v r. 2013 s rodinou v Prahe. Viete mi poradiť nejaké lacné ubytovanie v Prahe, nemusí to byť v centre. Potrebovala by som ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti a aby súčasťou ubytovania bola kuchynka, kde by sme si mohli variť. Ďakujem za každú pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    euina je offline (nepripojený) euina

    euina
    My sme boli už druhý krát ubytovaní v www.kdm.cz, je to internát pre dievčatá, vedú to mníšky, bývali sme na vrchnom poschodí, kde je k dispozícii terasa s výhľadom na hrad a aj kuchynka, kde bola mikrovlnka, varná konvica a chladnička. Oproti cez cestu dobré potraviny, tam sme si chodili kupovať na raňajky. KDM poskytuje aj obedy a večere, asi za 67 Kč na osobu, čo je v blízkom okolí najlepšia cena, lebo ceny v centre ma fakt ohúrili. Varili tam dobre. Ubytovňa je asi 10min cesty na Václavské námestie, hneď pri vchode je vstup do metra a zastávka električky. Ak pôjdeme na budúce, znova využijeme. Ceny za ubytovanie boli tiež prijateľné a na centrum nízke. Kľudne tam zavolajte, na recepcii sedí veľmi ochotný pán, podá Vám všetky potrebné info.

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    dost dobre by bolo dat orientacnu cenu, co este nie je vela.
    ja som tam naposledy byval v hoteli peko. maju aj kuchynku na izbe. byval som tam ale sam v 2postelovej izbe, takze neviem ci maju aj viacpostelove izby.
    prip. skus pozriet stranku: www.tripadvisor.com a www.booking.com
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    My sme boli toto leto ubytovaní /2 dospelí a 2 deti/ v Dejviciach tzv. Sinkuleho kolej na ul. Zikova 702/13, bolo nám super...k metru pár krokov, neďaleko námestíčko s malými obchodíkmi /aj potraviny/, dokonca aj malá cukráreň, resp ako mliečny bar, kde sa dalo v pohode naraňajkovať...boli sme fakt spokojní...

    Lacné ubytovanie v Prahe na leto 2013

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.