Zavrieť

Porady

Základy RD

Chcem sa spýtať, koľko Vás vyšli základy + betónová platňa RD?? Približne by nás koľko vyšli na RD široký 9m a dlhý 17m?? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Máte to na rovine alebo v teréne? Necháte si to robiť firme alebo svojpomoc? Zeminu z výkopov použijete alebo ju treba odviezť?Koľko nosných múrov máte vo vnútri (aj pod ne musí ísť základ)? Bez týchto informácií by to bolo len veľmi orientačné.

    Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

    Nataliaaa
    Pozemok je na rovine, budeme si to robiť svojpomocne, zeminu použijeme a koľko nosních múrov je tak to teraz neviem povedať....ale cca by to koľko vyšlo? Ďakujem

    filipenkobs je offline (nepripojený) filipenkobs

    filipenkobs
    Ja mám bungalow 864 od Eurolinu a základové pásy + platna cca 5500 € základy hlboké hlboké 1m a široké 45cm, na jednej strane mám 1 DT tvárnicu a na druhej strane 3 DT . Beton cca 15cm hrúbka pri ploche 140 m2

    edgarx je offline (nepripojený) edgarx

    edgarx
    Základy zakladáme do nezámrznej hĺbky v našej lokalite cca. 80 – 130 cm. Hĺbka základu sa meria od terénu po základovú škáru. Vysvetlime si pojem základová škára – je rovina, kde sa konštrukcia základov stýka so zemou.

    gipsonsb je offline (nepripojený) gipsonsb

    gipsonsb
    ahoj rozmer 9x12,zakladove pasy 60x50 +3 krat dt +12 plotna.vsetko svojpomocne cca 4200 eur.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.