Zavrieť

Porady

Kvalitny energetak aby som nezaspala

Som studentkou vysokej školy, pravdaze ako vascina studenov sa ucim hlavne vecer, a dost narychlo, potrebujem nieco, co mi pomoze udrzat sa a potiahnut aj celu noc. Mate nejake rady typy ?
ivka70 Studentka vysokej skoly by mohla vediet, ze sa pyta na tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ziadny...radsej kusok pospat a pokracovat po spanku.kvalitny zeleny caj..ak

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Pravidelné prestávky s krátkym cvičením, či pobehaním si na čerstvom vzduchu. Ak sa nedá na čerstvom vzduchu, tak aspoň po balkóne alebo izbe či chodbe pri otvorenom okne.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    je dosť individuálne, ako čo na koho zaberá. Ale na väčšinu ľudí energetické nápoje zaberajú dočasne (cca 15 minút - individuálne), potom je stav ešte HORŠÍ ako predtým. to sa týka ja kávy.
    okrem toho, v takýchto nápojoch je strašne veľa svinstva, ktoré ti ničí všetko, počnúc žalúdkom a končiac mozgom. nie je nič horšie, ako si dať energeťák na lačný žalúdok (lebo jesť nie je kedy/chudneme/nie je za čo, pravda?). Detto káva na lačný žalúdok, zelený čaj tiež. Na to tiež pozor.
    čo tak zmeniť svoje návyky, a učiť sa pravidelne, normálne cez deň, vynechať všetky "vlastnosti" študentského života ako seriály, žúrky, bary, atď. Do životopisu si plánuješ dať, že rada robíš veci na poslednú chvíľu? A že žiješ podľa hesla "čo môžeš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni voľna".
    toľko k mojym typom.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Len aby si nezaspala na veky vekov. Pisali nedavno o takom pripade.
    Myslim ze na plechovke je to napisane (o pocte davok, nie o tej dievcine).

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    hm,u mna to istila len poctiva zalievana Kava.neznasala som ju,ale ked som mala o 2 dni skusku a uciva bolo ako na 3 encyklopedie....tu nepomahalo len ucit sa pravidelne,aj tak sa nedalo vsetko zapamätat,pretoze toho bolo prilis Vela.
    uvarila som si tak Liter a popijala stale,spolu s vodou do neskorej noci.
    ale urcite nie celu noc a urcite nie casto.a nezurovala som,bola som stale v knihach,pokym som si nebola ista ze prejdem aspon s odretymi usami.....
    ked presla skuska,nasledovalo ocistne obdobie plne vitaminov...v jednom roku som taketo nieco absolvovla max.3 razy,nie na kazdu skusku sa treba takto pripravovat.
    ale zaberalo to....skoncila som s cervenym diplomom.
    na energydrinky som alergicka,neuznavam ich,cera som prave dva vyhodila,dake smrtaky davali vo firme kde moj muz robi zadarmo !!!!vraj aby mali lepsi vykon,to zu kde sme.som mu to zakazala pit-ked otrci krpce kto mi ho vrati!!!!!je to humus,nepi to!!!!

    Kvalitny energetak aby som nezaspala

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.