Zavrieť

Porady

TABLETY - Nexus 7 vs Samsung Galaxy TAB 2

Zdravím, uvažujem o kúpe tabletu ale postačoval by mi 7" v cene tak okolo 200€
medzi hlavnými konkurentmi - cenovo aj funkčne patrí Nexus 7 alebo Samsung galaxy tab 2

Ktorý je podľa Vás lepšou voľbou nielen na teraz ale aj do budúcnosti - lepšia podpora a kvalita

Ak vlastníte niektorý z daných tabletov môžete ho aj ohodnotiť jeho plusy a mínusy,
a ak by ste mali tablet inej značky, typu, ... no ste s ním nad mieru spokojný taktiež sa o ňom môžete zmieniť - možno zmením názor - teda Okrem Apple (tie moc v láske nemám )


Vopred dík
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Počkaj pár týždňov - teraz je Nexus so 16 GB - o chvíľu bude z 32GB pamäte a za rovnakú cenu - http://www.mojandroid.sk/android-tab...j-na-slovensku
Nexus 7 s dátovým úložiskom 32GB sa už objavil v niekoľkých online obchodoch a jednému šťastlivcovi z Číny dokonca namiesto 16GB modelu poslali 32GB verziu. Najnovšie správy dokonca hovoria o tom, že 32GB Nexus 7 nahradí súčasný model s internou pamäťou 16GB. Kúpiť sa pritom bude dať za rovnakú cenu ako 16GB model.

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
misoft čakám na tú 32gb verziu ale až tak cenovo podobná nebude - s 3g bude od 299€ - http://www.asus-shop.sk/katalog/asus...roid-4.1-hnedy ja by som skôr uvítal 32gb bez 3g a za podobnú cenu ako je teraz 16gb varianta
Lenže 32gb bez 3G tu môžeme čakať zbytočne

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Ale veď sme v EÚ - nehľadaj len u nás - inde možno bude 32GB Nexus bez 3G a v prijateľnej cene.

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
no vieš čo, dnes som pozeral a nemecko má ceny ešte o pár eur vyššie kukal som to na Amazone.de a kukal som aj na amerických stránkach ktoré dovážajú až tu síce tam je cena v prepočte 196€ 32GB verzie čo je super cena ale s daňou a dovozom je to okolo 290€ a to už mám rovno tu na slovensku aj s 3G za 299€
ale ak by ste vedeli o nejakom dobrom obchode kde je 32gb verzia za cenu do cca 260€ aj s dopravou a inými poplatkami tak to by som uvítal

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Na Slovensko bude dodávaný len 3G-čkový.
http://www.mojandroid.sk/novinky/goo...gb-a-32gb-s-3g
-dole
Podľa vyjadrení spoločnosti Asus sa na slovenský trh dostane len 32GB model s podporou 3G. Dostupný by mal byť niekedy v priebehu decembra.

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
no to viem aj som včera písal do asus shopu a potvrdili mi to i keď je môžné že niekedy v budúcnosti sa tu objavý aj bez 3g ale to nieje isté
no takže stále neviem ako to urobiť či stačí 16 alebo priplatiť 32 s 3g

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft

Je to na tvojom rozhodnutí - buď lacnejšie a menej pamäte, alebo drahšie a viacej pamäte. Lóve sú len tvoje - mi to platiť nebudeme

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
no veď jasne , tak ja radšej počkám kým nepríde ten 32gb a potom ešte uvidím
zatiaľ dik

TABLETY - Nexus 7 vs Samsung Galaxy TAB 2

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.