Zavrieť

Porady

Blackberry aplikácie

Mala by som jednu otázku, ohľadne sťahovanie aplikácií do blackberry 9320 z počítača. Po príhlasení sa na účet do appworld, pripojení môjho mobilu do pc, začatia sťahovania nejakej aplikácie zadarmo, mi vypíše tabuľku s textom: blackberry rowld web plug- in error.An error has occurred communicating with the BlackBerry World Web plug-in. Please restart your device and try again. If you have content protection enabled on your device, please disable it and try again.
Pri tom mi po pripojení mobilu do pc zobrazí na displeji mobilu tabuľku, kde mám na výber: usb drive, sync media, charge only.
Sťahovanie mi vôbec nejde, pravdepodobne mobil a pc nekomunikujú. Tak som skúsila Desktop Software pre moje Blackberry. Po nainštalovaní mi to išlo, aj mobil komunikoval, no ako náhle som mobil odpojila a chcela pripojiť znova, Desktop Software mi nefungoval.
Prosila by som Vás o vyriešenie môjho problému, nejaký návrh alebo návod, ako by mi sťahovanie aplikácií cez pc do mobilu išlo.
Ďakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    evula46 Pretože, mi mobil vypisuje, že má problém s pripojením na wifi, pri čom wifi mi funguje. So sťahovania aplikácií som zúfalá .
    Viper Stahovanie cez datovy pausal tiez nejde ? Skusal som stahovat aplikacie aj cez datovy pausal aj cez WIFI a vzdy to islo bez problemov.Cez PC som to bohuzial neskusal.

    Skus sa pozret tu - http://forums.crackberry.com/blackbe...lution-675750/

    alebo tu - http://btsc.webapps.blackberry.com/b...ListHelperImpl

    Blackberry aplikácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.