Zavrieť

Porady

Kontrola z hygieny v kancelárii

Ahojte, chcem sa opýtať Vás čo máte skúsenosti s kontrolou z hygieny načo sa zameriavajú? Otvárame prevádzku autodielne, a kontrolu vykonajú aj v kancelárii ktorá slúži na spracovanie účtovníctva a aj ako realitná kancelária. Ďakujem za tipy a rady.
Naposledy upravil ivka70 : 18.05.15 at 12:00
6 komentárov     zbaliť
Kabaka123 môj laický názor... ak kancelárie... tak by som dala do poriadku dokumentáciu súvisiacu s hygienou... aby papierovo bolo všetko ok...
Lenka298 Ďakujem za radu
buchač Kabaka123 (Dnes 13:59) môj laický názor... ak kancelárie... tak by som dala do poriadku dokumentáciu súvisiacu s hygienou... aby papierovo bolo všetko ok...
=============================
Pohľad laika No I. - umyl by som šálky od kávy a čaju, polial kvety a utrel prach...
--------------------------------------------
Pohľad laika No II. - pýtam sa :

To mi snáď chce niekto navravieť, že hygiena by sondovala aj kanceláriu ?
Môže mi niekto (kto zažil takúto kontrolu) vysvetliť mne ako laikovi, čo taká kontrola kancelárie obnáša ?

Lebo ja si to nijakovsky neviem predstaviť...kancel, pár stolov, nejaká skriňa...atď.
Čo by tam vlastne mohli kontrolovať ???
Kabaka123 Pohľad laika No I. - umyl by som šálky od kávy a čaju, polial kvety a utrel prach...
----------------------------------------------------------------------


buchač... tak samozrejme... to čo bije do očí...
Dav áno, hygiena kontroluje aj kancelárie
Dav napísala som do príspevku nižšie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    V kancelárii budú kontrolovať stoly, stoličky - či majú zodpovedajúcu výšku, opierky na stoličkách, podložky pod nohy pod pracovným stolom, osvetlenie pracovnej plochy, vzdialenosť monitora od očí (práca so zobrazovacími jednotkami), vetranie kancelárie, hlučnosť, počet zamestnancov v kancelárii.
    Kabaka123 ...tak už vieme...

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Pri prevádzkr autodielne budeš potrebovať niekoho, kto bude zabezpečovať oblasť BOZP (bezpečnostný technik) a požiarnej ochrany, možno externe.Ten by Ti fundovane poradil aj ohľadom rizík týkajúcich sa hygieny - lebo bude musieť posudzovať v rámci projektu všetko - napr. veľkosť priestoru, odsávanie podľa toho, či v autoprevádzke bude aj lakovanie, hygienické zariadenia, atď, atď..
    Naposledy upravil Mackovka : 21.05.15 at 12:02 Dôvod: mne je to jasné, ale radšej som to rozdelila, aby náhodou nedošlo k omylu

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    čítala som niekde o kontrole z hygieny v účtovníckej kancelárii - a teda chceli také blbost, ako lekárnička, tuším aj pln vysýpanai košov, vetrania... V lete by asi kontrolovali aj teplotu v kancelárii, neviem či osvetlenie. A dorazilo by ma uz úplne, keby chceli kontrolovať aj pracovné stoličky...

    Kontrola z hygieny v kancelárii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.