Zavrieť

Porady

je potrebné schválenie hygieny v kancelárii

V poslednej dobe sa mi dostalo dosť často do uší, že chodia hygienici na kontrolu či určitá prevádzka zodpovedaá hyg. podmienkam. Patrí do takejto hygienou schválenou aj obyčajná kancelária, kde je jeden účtovník, 2 rozpočtári? Podľa nás nie, viete nám niekto poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Aldan Pozri príspevok
    V poslednej dobe sa mi dostalo dosť často do uší, že chodia hygienici na kontrolu či určitá prevádzka zodpovedaá hyg. podmienkam. Patrí do takejto hygienou schválenou aj obyčajná kancelária, kde je jeden účtovník, 2 rozpočtári? Podľa nás nie, viete nám niekto poradiť?
    áno platí, zriaďovala som si novú kanceláriu začiatkom roka, posielala som žiadosť na RÚVZ (hygienu) o schválenie priestorov, pracovníčky prišli na kontrolu, spísali zápisnicu a vyjadrenie mi poslali poštou

    k žiadosti treba pripojiť kolok 16,50 €

    oznámenie o schválení priestorov z hygieny je potrebné doložiť aj na Mestský úrad

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    Tento problem som aj ja riesila pri otvarani uct.kancelarie. na zivnostenskom mi poradili, ze to nemam zakladat ako prevadzku, ale ze to dame ako suvisiaci priestor. Vtedy netreba mat hygienu.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    Economic Pozri príspevok
    Naozaj neviem prečo na živnostenských úradoch toto neporadia ľuďom. Veď naozaj je to pre začínajúceho podnikateľa veľmi veľa vedieť, že to stačí ozaj iba ako súvisiaci priestor oznámiť a má o mnoho jednoduchší život.

    Presne tak. Ja som mala šťastie, že mi to pani na ŽÚ poradila.
    Je to lacnejší spôsob a hlavne bez starostí. A dokonca tým pádom netreba mať ani vyvesené otváracie hodiny (ale ja mám ) a nemusí byť napísaný na dverách zodpovedný vedúci...

    Aldan je offline (nepripojený) Aldan

    Aldan
    chcete povedať že všetky kancelárie toto majú? napr. daňový úrad, zdravotné poisťovne, VUC a pod. a podľa akého zákona to musí byť?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Aldan Pozri príspevok
    chcete povedať že všetky kancelárie toto majú? napr. daňový úrad, zdravotné poisťovne, VUC a pod. a podľa akého zákona to musí byť?
    Mali by to mať. Keďže v kancelárii robia ĽUDIA, tak by nejaké hygienické minimum malo byť. Alebo zamestnanci v kancelárii si nezaslúžia WC a umývadlo ??

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Dantess Pozri príspevok
    Mali by to mať. Keďže v kancelárii robia ĽUDIA, tak by nejaké hygienické minimum malo byť. Alebo zamestnanci v kancelárii si nezaslúžia WC a umývadlo ??

    Určite zaslúžia a nielen slušnú hygienu....

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    jacekova Pozri príspevok
    Tento problem som aj ja riesila pri otvarani uct.kancelarie. na zivnostenskom mi poradili, ze to nemam zakladat ako prevadzku, ale ze to dame ako suvisiaci priestor. Vtedy netreba mat hygienu.
    Naozaj neviem prečo na živnostenských úradoch toto neporadia ľuďom. Veď naozaj je to pre začínajúceho podnikateľa veľmi veľa vedieť, že to stačí ozaj iba ako súvisiaci priestor oznámiť a má o mnoho jednoduchší život.

    je potrebné schválenie hygieny v kancelárii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.