Zavrieť

Porady

registračný list zamestnávateľa

usilovná pracovníčka
Vyplňam registračný list zamestnávateľa na SP a neviem kde by som našla info ohľadne OKEČ, druhu vlastníctva a právnej formy.
Usporiadat
Jeniffer Jeniffer

Jeniffer je offline (nepripojený) Jeniffer

Ja tieto údaje na registračnom liste neuvádzam,nie je z toho problém...))
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Jeniffer
Ja tieto údaje na registračnom liste neuvádzam,nie je z toho problém...))
Ako kde. Mne RL zamestnávateľa nechceli bez OKEČ prevziať.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

OKEČ som si zistila tiež na ŠU, veď to vypisuješ aj v štatistických výkazoch, nie? No a čiselniky pravnej formy a druh vlastníctva mali na našej SP na registri.
Skus ešte pozrieť na www.socpoist.sk, či pri vypisovaní priamo to ich tlačiva reg. listu Ti neponúkne rolovaciu šípku na výber.
0 0
Nataša Nataša

Nataša je offline (nepripojený) Nataša

usilovná pracovníčka
Som z toho magor. Neviem nájsť správne OKEČ - predávajú polykarbonátové dosky, spracovávajú plasty. Skúsim to poslať aj bez toho.
Uvádza sa niečo i v kolonke IČZ, keď zatiaľ nebolo pridelené?
0 0
marmal marmal

marmal je offline (nepripojený) marmal

Nataša
Som z toho magor. Neviem nájsť správne OKEČ - predávajú polykarbonátové dosky, spracovávajú plasty. Skúsim to poslať aj bez toho.
Uvádza sa niečo i v kolonke IČZ, keď zatiaľ nebolo pridelené?
Nie, to prideli socialna poistovna a potom to treba uvadzat na vsetky mesacne vykazy.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ten číselník je aj tu na Porade priložený v dokumentoch...
mne ten OKEČ napísali tiež na soc. poisťovni, niekedy, ak je to nejednoznačné, je lepšie nechať to na nich...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Heni
ten číselník je aj tu na Porade priložený v dokumentoch...
mne ten OKEČ napísali tiež na soc. poisťovni, niekedy, ak je to nejednoznačné, je lepšie nechať to na nich...
OKEČ sme uvádzali pred časom na Výkaz poistného na poistenie zodpovednosti zamestnávateľa za škodu pri pracovnom úraze a pri chorobe z povolania. "OKEČ" sa preniesol potom aj do tlačiva Registračný list zamestnávateľa. Ako píše Heni, niekedy to nie je jednoznačné, resp. nevieme sa zaradiť do ponúkaných možností. Je tam možnosť použiť "ostatné" , resp. "iné".
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja som si zapísala OKEČ zo štatistiky a používam ho aj na ostatné formuláre kde to od mňa vyžadujú.
0 0
horstik horstik

horstik je offline (nepripojený) horstik

žena
Informácie Ti povedia na Štatistickom úrade. Tel: 02/50236341-pravdepodobne Ťa prepoja. Priprav si Tvoje IČO a povedz, že potrebuješ zistiť OKEČ, ZIP, právnu formu a druh vlastníctva.
Naposledy upravil horstik : 28.10.05 at 10:56
0 0
Nataša Nataša

Nataša je offline (nepripojený) Nataša

usilovná pracovníčka
Janca
OKEČ som si zistila tiež na ŠU, veď to vypisuješ aj v štatistických výkazoch, nie? No a čiselniky pravnej formy a druh vlastníctva mali na našej SP na registri.
Skus ešte pozrieť na www.socpoist.sk, či pri vypisovaní priamo to ich tlačiva reg. listu Ti neponúkne rolovaciu šípku na výber.
,

Vypisujem nejaké štatistické výkazy? Ešte som sa s tým nestretla.
0 0
marmal marmal

marmal je offline (nepripojený) marmal

No ja myslim, ze je to Stvrtrocny vykaz o praci, tam je OKEC.
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Nataša
,

Vypisujem nejaké štatistické výkazy? Ešte som sa s tým nestretla.
Vypisuješ len vtedy, keď Ťa Štatistický úrad vyzve a pošle Ti výkazy. Inak nemáš s tým nič spoločné.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Skús hľadať cez www.statistics.sk
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

luebchenko
Skús hľadať cez www.statistics.sk
Čo hľadať?
0 0
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Ja som to zistila pred mesiacom na ŠU v Bratislave, povedala som naše IČO a o oni mi to tam povedali. Bolo to celkom jednoduché.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Skús si OKEČ nájsť v prílohe.
0 0
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Nataša
Vyplňam registračný list zamestnávateľa na SP a neviem kde by som našla info ohľadne OKEČ, druhu vlastníctva a právnej formy.
Ak sa nemýlim OKEČ je uvedené v dokumente o pridelení IČO, právne formy a druhy vlastníctva som vyčítala z vysvetliviek k štatistickým výkazom /ak sa nemýlim je to výkaz o práci/. Ak ste príspevková organizácia tak je to právna forma 331.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Prikladám:
1./ Právna forma organizácie
2./ OKEČ
3./ Kategórie a subkategórie
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Dobrý večer všetkým.

Chcela by som Vás poprosiť ohľadom OKEČ , už som si zadala aj vyhľadávanie aj som bola na odporučených inter.stránkach ohľadom OKEČ, ale mne ide o toto:
SZČO chce zamestn.dohodára a vypisuje regist.list zamest. a na SP povedali , aby sme si OKEČ doplnili sami. Problém je v tom, že mi vlastne vykonávame montáž plast.okien, parapiet,AL dverí , demolač.práce, maliar.práce a nevieme ktoré z toho máme vybrať. Najviac sa zaoberáme montážou a demont.plast.okien a AL dverí, ale toto sme tam ani nenašli. Demolačné práce sme našli , ale s touto činnosťou sa moc nezaoberáme. Naozaj neviem čo tam uviesť nepomohli by ste mi, už som z toho zúfala hľadám a rozmýšlam nad výberom dve hodiny. Ďakujem.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Rúbalová Renáta
Dobrý večer všetkým.

Chcela by som Vás poprosiť ohľadom OKEČ , už som si zadala aj vyhľadávanie aj som bola na odporučených inter.stránkach ohľadom OKEČ, ale mne ide o toto:
SZČO chce zamestn.dohodára a vypisuje regist.list zamest. a na SP povedali , aby sme si OKEČ doplnili sami. Problém je v tom, že mi vlastne vykonávame montáž plast.okien, parapiet,AL dverí , demolač.práce, maliar.práce a nevieme ktoré z toho máme vybrať. Najviac sa zaoberáme montážou a demont.plast.okien a AL dverí, ale toto sme tam ani nenašli. Demolačné práce sme našli , ale s touto činnosťou sa moc nezaoberáme. Naozaj neviem čo tam uviesť nepomohli by ste mi, už som z toho zúfala hľadám a rozmýšlam nad výberom dve hodiny. Ďakujem.
Dáva sa tam číslo OKEČ podľa prevažujúceho predmetu činnosti, napr. skús zo subkategórie DH Výroba výrobkov z gumy a plastov ( 25.2 - 25.23, 25.24). Link na web je http://www.statistics.sk/webdata/slo.../syst_cast.htm
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať